Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha bedől ah építőipar?

Mi lesz ha bedől ah építőipar?

Figyelt kérdés

Az építőipar szárnyal, évről évre 20-30%-al bővül. De mindenki tudja, hogy ez az Uniós forrásoknak, illetve a GDP szépítő látvány beruházásoknak ( lásd: olimpiás építkezések, stadionok ) köszönhető.

Mi lesz, ha megszűnnek az EU-s támogatások? Mi lesz, ha bedől az építőipar?


2019. jan. 15. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"...egy ekkora lélekszámú országban,nem véletlenül van meghatározva az a 30 ezres mennyiség amit korábban írtam.apropó hány közintézmény épült az elmúlt években,ill hányat zártak be?"

Na jó én leírtam konkrét számokat és azokat alátámasztó kiegészítő tényeket, tendenciákat.

1. Milyen minimum 30 ezres állapotmegóvásos, vagy mi a fene mennyiségű lakásépítési darabszámról beszélsz? Honnan veszed ezt az adatot? Hol van ez konkrétan?

2. Te tudod hogy hány közintézmény épült , vagy újították fel, és hány zárt be 2018- ban?? Ugyanis megfogalmazásod szerint valami borzalmasan negatív tendenciának kell itt lennie?? Várom a konkrét számokat, sejtetésekkel nem sportszerű a dolog.

2019. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szántóvető ***** válasza:

a BIF vezérigazgatójától.

"Te tudod hogy hány közintézmény épült , vagy újították fel, és hány zárt be 2018- ban??"-nem,de te említetted,ezért feltételeztem hogy vannak hiteles adatok ezzel kapcsolatban.

2019. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szántóvető! Na ne...én idéztem tőled, TE írtad a 12:28- as hozzászólásodban:"apropó hány közintézmény épült az elmúlt években,ill hányat zártak be?" Ebből úgy tűnik, hogy " hivatkozol" valami borzalmasan számra, vagy csak dobálózol?
2019. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szántóvető ***** válasza:

"Azok még ezen felül vannak, amibe beletartozik az iskola, óvoda, az egészségügyi intézmények, közintézmények, sportlétesítmények, autópálya építés, stb, amikben EU- S forrásokat is felhasználtak. Ne csúsztassunk."

ezen túlmenően az mszp kormány alatt épült a legtöbb autópálya(egy része eu-támogatás nélkül) ez is tény.és orbi alatt a legtöbb futballstadion.

2019. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ha az EU-s pénteken kívül meg megcsalja esetleg a következő válság szele is az iparágat akkor sajnos sztem ugyanúgy földbe áll mint 2008-ban. Ha nem jobban.
2019. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!