Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is undorodik a "nemzti"...

Más is undorodik a "nemzti" szó hallatán?

Figyelt kérdés

A Fidesznek sikerült elérnie, hogy undort érezzek, ha a nemzet, nemzeti, stb. szavakat hallom.


Gusztustalannak gondolom, hogy kisajátították maguknak a magyarságot. Ha szerintük tényleg az a magyar értékrend (mások kirekesztése, elnyomása, a népbutítás, a mértéktelen korrupció), amit ők (a fideszesek) képviselnek, akkor inkább nem akarok a nemzet része lenni.


A magyarság, és az egész ország, illetve az európai értékrend ellensége a Fidesz, amit jóérzésű ember nen támogat.


2019. jan. 15. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

'Jogodban áll elköltözni Nyugat-Európába, az USÁ-ba, vagy egy másik libsi, magyargyűlölő országba.'


Ezek hol magyargyűlölők? Vagy tán bazi nagy transzparenseket lengetnek, melyeken a Die hungarians! feliratok díszelegnek?

2019. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Rosszul irtad. Nemzethy keresztyény.
2019. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 hollófernyiges ***** válasza:
76%
Időnként vannak ilyen divatszavak, amik a sok használatban elkopnak, ilyen zsíros tapintásúak lesznek és tényleg elég undorító hozzáérni. Ilyen volt az első Orbán-kormány idején a polgári, a 2000-es a kihívás meg a reklámokban a frissesség, most a nemzeti van a soron. Elmúlik.
2019. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
ÉS erre felvágsz? Szégyen...
2019. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
Undorodom én is, de ez nem annyira a Fidesz hibája, már a 19. század óta felhasználják politikai érdekekből.
2019. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
A Nemzethy Magyar Nép számára az a legfontosabb hogy megőrizzük a Magyar Nemzethy Keresztyén Konzervathív Nemzethy Magyar öntudatunk. A Nemzethy Magyar Nép a legdicsőbb mind közül kerek e világon!
2019. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
A Fidesz bukása után ugyanolyan negatív ómenű és elfelejtett szó lesz, mint a kommunista szavak, mint pl az élmunkás vagy az elvtárs.
2019. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Én a Nemzet Geccijétől kapok hányingert....
2019. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%

Én teljesen megértelek.

Nekem is felfordul a gyomrom ettől a nemzethy keresztény fehéreurópai konzervatív okádéktól...

Bár én a fidesz előtt sem voltam vevő erre a hazafiasdis izére.

2019. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!