Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretem a hazámat, gyűlölöm...

Szeretem a hazámat, gyűlölöm a fideszt, nincs bajom a románokkal . (folyt. Lent) (? )

Figyelt kérdés

... támogatom a meleg egyenjogúságot (heteró vagyok), hánynom kell a posztkomcsi diktatúráktól, a muszlim világ nem szimpatikus, a bevándorlást a jelenlegi formában ellenzem, azonban a menekültek támogatását nem támogatom. A vallásokkal kapcsolatban szkeptikus vagyok, undorodom a konzervativizmustól és a neoliberalizmustól, és a neofeminizmustól. A társadalom kitaszítottja leszek így?


A fentiek alapján egyik hagyományos kasztba sem tartozom, ezért a baloldalról mocskos nácinak, jobbról meg kretén libsinek néznek. Ma már elvárás az emberek felé, hogy politikai szempontból előre meghatározott, ostba sémákban gondolkodjon? Aki nem így tesz, az bolond?



2019. jan. 15. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:

*azonban a menekültek támogatását ésszerű formában támogatom

Elnézést, elírtam.

2019. jan. 15. 11:39
 2/9 A kérdező kommentje:
Észszerű* ismét elírtam
2019. jan. 15. 11:40
 3/9 szántóvető ***** válasza:
9%

én buzzancsak nézlek.isten ments egy ilyen baráttól.

"A társadalom kitaszítottja leszek így?"-ha meghúzod magad akkor nem,ha kérkedsz a nézeteiddel,megosztod facen stb akkor elképzelhető.

"Ma már elvárás az emberek felé, hogy politikai szempontból előre meghatározott, ostba sémákban gondolkodjon?"-nem,szarni kell mások elvárásaira.

2019. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szántóvető ***** válasza:
10%
buzzancsnak,búzának,biztos érted.
2019. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem, hogy miről beszélsz. Én nem hallottam még olyat, hogy valakit lenáciznak, csak mert nem tetszik neki az, ami a muszlim országokban megy.

Nekem sem tetszik és liberális vagyok. Lehet, hogy nyugaton előfordul az ilyesmi, de nálunk nem ennyire súlyos. Akit Magyarországon lenáciznak, az általában elég erősen rá is szokott szolgálni, de ez azért is van, mert a magyar politikai közgondolkodás elég erősen el van tolódva jobbra a nyugatihoz képest. Például nyugaton egy szélsőjobboldali párt olyan durva, mint amilyen nálunk az MDF volt körülbelül, Magyarországon pedig a Fidesz sima jobboldalinak számít, miközben a nyugati mérce szerint már simán fasiszta.

2019. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ az #5-nek.

#3-4 igen, értem. Nem nagyon érdekel, hogy minek nézel, nem ez volt a kérdés. Én viszont magamaba néznék a helyedben, mert a homofóbia gyakran az elfojtott homoszexualitás következménye, szóval nem kell utálnod más melegeket, ha te az vagy esetleg. De ez már nem ide tartozik.

2019. jan. 15. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
hazaáruló vagy
2019. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok. (Azt leszámítva, hogy meleg vagyok.)
2019. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kecskerománoknak viszont van bajuk veled.
2019. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!