Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Szeretem a hazámat, gyűlölöm a fideszt, nincs bajom a románokkal . (folyt. Lent) (? )

... támogatom a meleg egyenjogúságot (heteró vagyok), hánynom kell a posztkomcsi diktatúráktól, a muszlim világ nem szimpatikus, a bevándorlást a jelenlegi formában ellenzem, azonban a menekültek támogatását nem támogatom. A vallásokkal kapcsolatban szkeptikus vagyok, undorodom a konzervativizmustól és a neoliberalizmustól, és a neofeminizmustól. A társadalom kitaszítottja leszek így?

A fentiek alapján egyik hagyományos kasztba sem tartozom, ezért a baloldalról mocskos nácinak, jobbról meg kretén libsinek néznek. Ma már elvárás az emberek felé, hogy politikai szempontból előre meghatározott, ostba sémákban gondolkodjon? Aki nem így tesz, az bolond?

Keress kérdéseket hasonló témában: politika

jan. 15. 11:38  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*azonban a menekültek támogatását ésszerű formában támogatom

Elnézést, elírtam.

# 1/9Időpont jan. 15. 11:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Észszerű* ismét elírtam

# 2/9Időpont jan. 15. 11:40 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

én buzzancsak nézlek.isten ments egy ilyen baráttól.

"A társadalom kitaszítottja leszek így?"-ha meghúzod magad akkor nem,ha kérkedsz a nézeteiddel,megosztod facen stb akkor elképzelhető.

"Ma már elvárás az emberek felé, hogy politikai szempontból előre meghatározott, ostba sémákban gondolkodjon?"-nem,szarni kell mások elvárásaira.

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 15. 11:45 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

buzzancsnak,búzának,biztos érted.

A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 15. 11:45 Privát üzenet

Nem értem, hogy miről beszélsz. Én nem hallottam még olyat, hogy valakit lenáciznak, csak mert nem tetszik neki az, ami a muszlim országokban megy.

Nekem sem tetszik és liberális vagyok. Lehet, hogy nyugaton előfordul az ilyesmi, de nálunk nem ennyire súlyos. Akit Magyarországon lenáciznak, az általában elég erősen rá is szokott szolgálni, de ez azért is van, mert a magyar politikai közgondolkodás elég erősen el van tolódva jobbra a nyugatihoz képest. Például nyugaton egy szélsőjobboldali párt olyan durva, mint amilyen nálunk az MDF volt körülbelül, Magyarországon pedig a Fidesz sima jobboldalinak számít, miközben a nyugati mérce szerint már simán fasiszta.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 15. 11:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ az #5-nek.

#3-4 igen, értem. Nem nagyon érdekel, hogy minek nézel, nem ez volt a kérdés. Én viszont magamaba néznék a helyedben, mert a homofóbia gyakran az elfojtott homoszexualitás következménye, szóval nem kell utálnod más melegeket, ha te az vagy esetleg. De ez már nem ide tartozik.

# 6/9Időpont jan. 15. 12:00 Privát üzenet
hazaáruló vagy

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 15. 13:18 Privát üzenet
Én is teljesen ilyen vagyok. (Azt leszámítva, hogy meleg vagyok.)

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 15. 19:52 Privát üzenet
A kecskerománoknak viszont van bajuk veled.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 17. 13:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Nyugati Fény nevű oldalt, személyesen Gyurcsány Ferenc pénzeli? Amúgy én nagyon szeretem olvasni, az egyetlen oldal ahol nem a migránsok, és Soros a téma éjjel nappal.
A jobb oldali beállítottságú embereknek olyan bal oldali emberekkel is bajuk van mint én? Én is szeretem Magyarországot, felelősséget érzek a határon túli Magyarokért.
Végül mi lett azzal az ígérettel, hogy a focit bevezetik az iskolában mint kötelező tantárgyat? Nem szeretem a fideszt, de ez nagyon jó kezdeményezés volt!
A választókerületekben mindenképpen a legesélyesebb jelöltre szavazzak, ha nem szeretem a Fideszt?
Ha se a fideszt, se a JOBBIKOT nem szeretem, akkor kire szavazzak? Magyarországon van a Merkeléhez hasonló párt, ahol nem a migránsokkal való riogatás a fő szempont, hanem a...
Én szeretem a hazám, mit tegyek?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!