Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán nem válaszol gazdaság...

Ha Orbán nem válaszol gazdasági kérdésekre, akkor ellenzékbe miért kérdezték Gyurcsány, hogy miből van a pénze? Amúgy Gyurcsány válaszolt.

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány gazdagodása elérhető az interneten."


Kedves Kérdező!


Először is szeretném leszögezni, hogy nem szimpatizálok a fidesszel, és akkor nagyon "finoman és nőiesen" fejeztem ki magam.

Muszáj, mert ha a dicső ellenzéket is ekézem, nem csak a jelenlegi kormányt, akkor rögtön jön az egybites érvelés, hogy sötét birka vagy bérkommentelő vagyok.


A magyar közélet egyik k@rvanagy rákfenéje, hogy a magyar társadalom egy része még mindig az Orbán-Gyurcsány tengelyre feszít fel mindent, és vagy ez, vagy az.

Szerintem ez egy baromi rossz dilemma, és egyik rosszabb, mint a másik.


Gyurcsány vagyonosodásáról annyit, hogy a 90-es években a "spontán" privatizáció során szedte meg magát, az abban az időben egy banknál fejes anyósa segítségével (Apró Piroska).

Ugyanolyan arcpirító volt annak idején az az emlékezetés válasz tőle (Mi az hogy, nagyon is...), mint Orbántól a "nem foglalkozom üzleti kérdésekkel".


Mint ahogy az is tény, hogy gátlástalan lopkodás sem 2010-ben kezdődött, hanem úgy a rendszerváltás környékén, ebben pedig a mai magyar baloldal egy része is nyakig sáros.

És ezzel nagyon nem a NER bárókat szeretném védeni, csak ez is hozzátartozik az igazsághoz, és látni kéne, hogy ez egy folyamat része, ami ide vezetett.

Attól, hogy régebben történt, én még nem vagyok amnéziás.

2019. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány vagyonosodásáról annyit, hogy a 90-es években a "spontán" privatizáció során szedte meg magát, az abban az időben egy banknál fejes anyósa segítségével (Apró Piroska)."


Milyen stikli derült ki ezzel kapcsolatban?

2019. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!