Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért döngetik...

A magyarok miért döngetik ennyire a mellüket a magyarságra?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy mire fel van ekkora melldöngetési hagyomány itt. Mindig is egy szerencsétlen cseléd nép voltunk. Letaroltak minket a tatárok, majd szolgáltuk a törököt, utána az osztrákot, utána a szovjetet. Kettőből kettő világháborút vesztettünk. 1848-at kivéve a nép legtöbb felkelését a nagyurak ellen leverték. Az ország felét szétosztották szerintünk hazátlan tolvaj népeknek, ehhez képest kb. már mindegyik leelőzött minket. Románia, horvátország, szlovákia, szlovénia. Minden híres tudósunk külföldön érte el sikereit, itthon semmire nem jutottak volna. Csak én nem értem hogy mire ez a nagy Nemzethy Keresztyén melldöngetés?
2019. jan. 18. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
kompenzáció
2019. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

"Minden híres tudósunk külföldön érte el sikereit, itthon semmire nem jutottak volna."


Dehogynem. Például elérhették volna, hogy vagy bebörtönzik, vagy agyonverik, vagy pedig Dunába lövik őket, amiért mások, mint a többség. De ha ezek közül mindegyiket megússzák, akkor még mindig megmarad az öngyilkosság, mint végső opció.

2019. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Nincs itt semmilyen melldöngetés, a magyarok 90%-a teljesen normálisan éli meg a magyarságát. Minden országban vannak a nagy jobboldalisággal túlzásba esők akik az egészséges hazaszeretetet kicsit túltolják. De most ők is kit bántanak vele? A fideszes műmagyarkodókat meg egyik kategóriába se sorold légyszives. Akik ennyi bűncselekmény és erkölcstelenség elkövetése mellett a szájukra veszik vagy maguknak titulálják a kereszténységet meg a magyarságot, hogy annak a zászlaja alatt tegyék tönkre és lopják szét a magyar jövőt azokat ne soroljuk már a bűnözők kategóriáján kívül sehová.
2019. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És az miért logikusabb ha arra döngetem a mellem hogy az országomban valaki más mit fedezett fel régen, vagy hogy az országom 300 éve milyen csatákat nyert? (Vagyis a kérdésed alapján ezeket könyveled el melldöngetésre okot adó tényezőknek.)
2019. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

én alapban a kereszténységet se értem, csak a túlélés miatt vettük fel, alapban pogányok voltunk :D népességünknek meg elég kis része vallásos...

egyébként mindig jellemző volt ez a nagy melldöngetés, azért is szívtuk meg annyiszor, így jön a másik jellemző, sosem tanulunk a múltból :D igazából max röhögni lehet rajtunk sajnos :D

2019. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig ezekre döngetik legtöbbször a mellüket a nagymagyarok. Meg a magyarok nyilaitól mentsen meg a jóisten és a turul hátán érkezett lóhátról hátrafele nyilazó múltunkra. Meg néha arra hogy 70 éve játszott a foci válogatott egy vb döntőt. Aztán jön a szőröstalpú románozás meg a legnagyobb megye szlovákozás, csak azt nem tudják hogy a szlovákok már rég jobban élnek mint mi, szíriuszi ősmagyarok.
2019. jan. 18. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azokat rühellem akik a saját népükre köpnek...és leszarom milyen vélt vagy valós okból.
2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor döngesd tovább a melledet turul lovag:D
2019. jan. 18. 14:05
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem miért kell szidni a saját hazád? Miért kell ekézni saját jultórád,néped? Miért?


Mi tehetünk róla, hogy a tatár és mongol egész ázsiai után letarolt minket is? A nyugatiak már akkor felajánlották segítségüket, aztán valahogy azóta is jönnek...


A világháborúkról mi tehetünk? Most mond meg? Olyan mintha a kutyát vernéd el, amikor hazahozod az utcáról és bepisil.

2019. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért a magyarkodáshoz hozzátartozik hogy köpködni kell mindent és mindenkit. Elég megnézni a nagy nemzethy harczos igaz magyar weboldalakat. Szemét zsidók, szemét cigányok, románok, migránsok, iszlámok, nyugat, ballipsik, szemét zsidó usa, soros, stb. De ha arról van szó hogy a kínaiak fejlődnek az ősmagyar megmagyarázza hogy 2 milliárd éhezik, földbe ásott putriban él és csótányra vadászik mint egy állat. Meg ellopnak mindent stb.


"2. vh.-ról nem tehetünk" Kb 10 millió kiírtott civil, a magyar lakosság pusztulása és rabszolgaságba hurcolása. Erre pl nagyon büszkék a magyarok. Meg arra hogy egész kelet eu utálja az országot.

2019. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!