Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges ez...

Csak szerintem felesleges ez a sok tüntetés, ha úgy is a többség nyer, aki a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Szerintem értelmetlen,a kormány nem fog lemondani,mert a fidesz nyerte meg a választásokat.
2019. jan. 19. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
48-ban meg 56-ban is úgy mentek ki az emberek, hogy "áhh mi a fa sznak megyünk ki, úgy se lesz semmi"?
2019. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes hogy ezt ennyit kell reklámozni. Mindig ez van amikor az igazságot akarják elnyomni. A szavazók közül csak 49% szavazott rájuk. A Fidesz nagyon jól mozgósította a szavazóit, ezért akik nem szavaztak azok se fideszesek.
2019. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztam egyik pártra se. Csak nem látom értelmét,már rég előrébb lenne az ellenzék,ha ezek a tüntetések sikeresek lennének.
2019. jan. 19. 15:09
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Ja, mert most összehasonlítható a helyzet 48-cal, meg 56-tal :D
2019. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Na most egy valamit már az elején tisztázzunk! Senki sem szavazott a fideszre. A nép úgy rühelli mint a bűzlő fost, az országban nem tudsz összeszedni 200 embert aki a fideszre szavazna. Jó, akkor most hogy ezt tisztáztuk, hallgatlak.
2019. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

"A szavazók közül csak 49% szavazott rájuk. "


Ez mondjuk így, ebben a formában már nem igaz. Nem tette ki a két százalékot a fidesz szavazó. A többi megvett, megvesztegetett, megfenyegetett és határon túli volt. Tiszta választáson fidesz nem jutna a parlamentbe, pedig ahhoz csak öt százalék kell.

2019. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

"A szavazók közül csak 49% szavazott rájuk."


Tudsz még mondani egy olyan pártot, akik a magyar történelem során ekkora fölénnyel nyertek választást? :D

2019. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

"Csak nem látom értelmét,már rég előrébb lenne az ellenzék,ha ezek a tüntetések sikeresek lennének."


Ez nem biztos. A 2006-os tüntetések sokkal durvábbak voltak és akkor se volt azonnal változás. De valami elindult.


"Ez mondjuk így, ebben a formában már nem igaz. Nem tette ki a két százalékot a fidesz szavazó."


Csak az ismert és közzétett adatokat írtam. Lehet hogy az igazság ennél is kevesebb. De akármelyik verzió igaz, a fideszesek akkor is mindig többségnek hazudják a rájuk szavazókat. Megerőszakolták és láncra vert, ketrecbe zárt rabszolgájukká tették a demokráciát.

2019. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Na ez itt már nem igaz amit egyesek állítanak.Régen a tüntetéseken nem trágár szavakat kiabáltunk.A mostani ellenzék egy nagy semmi!Volt idejük bizonyítani.Majdnem tönkretették az országot.
2019. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Ebbőo kifolyólag szavaztak az emberek e fideszre!Az ellenzék nem életképes.
2019. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!