Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet tudni, hogy a zalaegersz...

Lehet tudni, hogy a zalaegerszegi tüntetésen milyen pártik lesznek jelen? MSZP ott lesz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ott! Sajnos!
2019. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezaz.Hajrá MSZP!Hajrá baloldal!
2019. jan. 18. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Első, hadd kérdezzek valamit: miért sajnos?


Ne ess már bele te is abba a hülye hibäba, hogy nekiällsz ideológiai kérdést csinálni egy minden, alkalmazotti státuszban dolgozó embert egyformán érintő helyzetből!

2019. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Aki bomlasztja az ellenzéki együttműködést az egy kretén.

Végre felismerték az ellenzéki pártok hogy együtt kell működni, nincs más választás ha nemakarunk egy Horthysta nagyúri rendszerben szolga módjára élni.

2019. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik az a helyzet, ami minden alkalmazotti státuszban dolglzó embert érint?
2019. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a 400 órás túlmunka törvény, és ha jön egy válság mondjuk 10 éven belül, akkor lehet, hogy minden munkahelyen el is rendelik az ingyenes túlmunkát bizonyos időszakokra. Most még lehet tiltakozni a gazdaság valamennyire emelkedő pályán van, nem fognak a multik akkora nyomást gyakorolni a kormányra, mintha 10 év múlva a válság közepén mondanák azt, hogy akkor szedjük a sátorfánkat, ha vissza akarják vonni a törvényt.
2019. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat: nem ingyenes lesz a túlmunka, hanem neked kell fizetni. Na?
2019. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha jön egy válság mondjuk 10 éven belül, akkor lehet"

Kicsit sok a feltételezés egy mondatrészen belül! Ez kb. annyira vizionálás mint a jelenlegi ellenzéki összeborulás!

Ellenzékiként ez nekem vállalhatatlan!

2019. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy neked ez túl sok valószínűség, nekem annyira nem tűnik irreálisnak, hogy azelőtt lesz újabb válság, hogy ezt a törvényt eltörönék.


De én mondjuk nyaraláshoz is kötök biztosítást, pedig ott sem valószínű, hogy történik valami. Egyszerűen, ha aközött kell választani, hogy nem kritizálok másokat, mert próbálják eltöröltetni vagy létezzen a törvény, akkor lehet, hogy ezt választom. Ugyanúgy, mint ahogy a biztosítás befizetését...

2019. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!