Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt látta a V mint...

Bayer Zsolt látta a V mint vérbosszút és onnan másolja a pronyó stílusát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=tLumf_dfxTA

Ez a fickó rettenetesen ugyanolyan, mint ő.



2019. jan. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

https://www.youtube.com/watch?v=_CSPbzitPL8

Amerikai film amerikai párhuzamot kell keresni. Terroristázni pedig Gerorge Bush kezdett. A leghíresebb mondata : "Aki nincs velünk az a terroristákkal van"

2001 [link]

Aki terrorista gyanús azt bizonyíték nélkül elvihetik és megkínozhatják. A kínzás legális azóta.



Szóval a V mint vérbosszú inkább szól Bush ról.

2019. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már belinkelted a videót, érdemes beleolvasgatni alatta a hozzászólásokba. :D
2019. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bush soha nem volt műsorvezető egy diktatúrában, aki a tahó, fröcsögő stílusával a lakosságot hergeli az ellenségek ellen.
2019. jan. 19. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha látta is, biztos nem V-nek szurkolt.


Egyébként minden autokratikus rendszernek megvannak az ilyen emberei, szóval sokkal valószínűbb, hogy a filmben lévő alakot mintázták Bayer Zsoltról. Persze nem konkrétan róla, hanem arról a szerepről, amit ráosztottak. Ő ugyanis ugyanolyan prominens tagja a Fidesznek, mint Orbán vagy Kövér, nem egy független személyiség, aki leírja az épp aktuális véleményét. A rendszer része, csak neki nem az a feladata, hogy a parlamentben üljön vagy sajtótájékoztatókat tartson, hanem hogy a propagandagépezetet erősítse, szervezze a tábort, békemeneteljen, hergelje a híveket.

2019. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bajermüntyennek mikor vót annyi esze hogy valamit önerőbül le tuggyon másolni?
2019. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú nemrég láttam a filmet, furcsa egy élmény volt újra látni a mostani Orbán rendszerben élve. Mikor először láttam még egy demokráciában éltem és fel nem merült bennem semmi közösség érzése a filmbeli dolgokkal. Most megnézve meg annyira borzongató volt, hihetetlen hogy akkor amikor elsőnek láttam el nem hittem volna, hogy nemsoká úgy nézem, hogy én is egy ilyen rendszerben élek. Bárcsak jönne egy ilyen V aki elintézi a bűnöző kormányt és felszabadít minket is.
2019. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!