Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsoltot (publicista)...

Bayer Zsoltot (publicista) hogy engedik ilyen alpári stílusban megnyilvánulni? Hová fajul a televíziózás?

Figyelt kérdés
Csak kapkodom a fejem, van egy önálló műsora is, de én még ilyen bunkó módon beszélni az ellenzékről még senkit nem hallottam. Miért teheti meg? Miért adják le a műsorát? Azt hiszem ismeritek az 5 forintos kertbeszórásos bírság által. (Jelzem, pártatlan vagyok.) Csak egyszerűen nem értem, hogy beszélhet egy ember ilyen trágár módon televíziós önálló műsorban?

#trágár #Bayer Zsolt #kereskedelmi televíziózás
2019. jan. 18. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Sőt ! A még csak iskolából ki sem került iskolakerülő bukott diákot miért hagyják nemzetünk nagyjait lecarozni.Hová fajul a világ?
2019. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert az ellenzékkel (tehát mindenki, aki nem kormánypárti, van önálló véleménye és el is mondja) szemben minden megengedett mostanában, lassan kilövési engedély is lesz.
2019. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Akkor a kis hölgynek biztos helye van a kormánymédiában.

"Én harmadikban sajnos buktam oroszból, nem ellenállásból, hanem mert utáltam, és el se mentem a pótvizsgára."

(Bayer Zsolt)

2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy jön ide a lány. Igen, hallottam a beszédét. De a kérdésem lényege nem ez, hanem Bayer és a kereskedelmi tévék.

"Büdöslábúak, zabálnak", ez még a finomabb változat, ami elhangzik a szájából. Szítja a tüzet, amit főműsorban le is adnak. Vagy sokan közületek nem is néztek tévét?

2019. jan. 18. 14:26
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk Hadházy, Kunhalmi, Szél hülyesége se semmi. Mi lesz itt? Bohócot csinálnak magukból, és amelyik adóra kapcsolok, mindenhonnan az ömlik, amilyen pártállású a csatorna. Vicc.
2019. jan. 18. 14:31
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Dehogynem. Sokat...egyszerre ami nem könnyű mert nagy része már csak "egy irányból beszél".

Bayer Zsolt egy saját műsorban és blogjában teszi a legtöbb megjegyzését, a sajtóklub című műsor pl felettébb szórakoztató mivel egy általa felfújt és értelmezett témában beszél a "szakértő" résztvevőkkel.

Más irányultságú csatornákon és műsorokban nem emlékszem hogy ennyire domináns lenne a mai értelemben vett antiszemita megnyilvánulás.

2019. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, most az jön, ha fel vagyok háborodva, akkor ne nézzem. Igazatok van, de ha valaki tájékozódni szeretne, akkor kénytelen kapcsolgatni.
2019. jan. 18. 14:34
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
cirkusz kell a népnek és kenyér. Most volt béremelés, így a kenyér megvan. Most már csak cirkusz kell.
2019. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6.! Egyetértek.
2019. jan. 18. 14:35
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Most mi baj? Csak azt teszi amire a többségnek igénye van rá.
2019. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!