Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar miniszterelnök...

Melyik magyar miniszterelnök volt szerinted a legjobb?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 23:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A rendszermódosulás előtt egyértelműen Németh Miklós!

A rendszerváltás után Bajnai, aztán 1998-2002 közötti Orbán!

A legundorítóbb: Antall Józsi, és a fenti 4 éven kívül Orbán mindegyik periódusa!

2019. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Németh Miklóssal egyetértek. Őt állítólag szerették is volna később az emberek miniszterelnöknek, de nem akart visszajönni.


"Libajnai" - igen, erről beszéltem! Az ostobákban csak a mocskolódás marad meg.

2019. jan. 22. 23:50
 23/28 anonim ***** válasza:
16%
ostoba vagy te, nyilván fingod sincs miért hívják így, illetve ha lehet o1gézni akkor lehet ezt is, mondom ezt úgy hogy gyűlölöm a csorbánt
2019. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%

Lassan mondom, hogy a fideszesek is megértsék:

Bíróság mondta ki, hogy rágalom, hogy Bajnainak köze volt a libaügyhöz


Elmondom még lassabban, az összetett mondatok mellőzésével is, hogy a nagyon fideszesek is megértsék:

Bajnainak nem volt köze a libaügyhöz

Bajnait megrágalmazták a libaüggyel

A bíróság is Bajnainak adott igazat

2019. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a 98-2002 közti Orbán egész normális volt, az is igaz, de a mostani tevékenységének köszönhető, hogy ezt majdnem mindenki elfelejtette
2019. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es, számból vetted ki a szót :)
2019. jan. 23. 23:57
 27/28 anonim ***** válasza:
lassan mondom én is, azt hogy mit mond a bíróság és mi az igazság az 2 külön dolog lehet, nem feltétlen egyezik, pl az ügyészség szerint most minden rendben volt a székházban, akk az már úgy is van?
2019. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Hát ha van róla videó, hogy a félelmetes Betti, a rettentő Ákos vagy a rémisztő Ági laposra vert öt biztonsági őrt!

(bár én nem láttam ezt a videót)

Viccen kívül: akkor is a fidesz rágalmazott és most is, de akkor még a bíróság nem volt a zsebükben.

2019. jan. 24. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!