Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg baloldalon ki a...

Sulek Péter kérdése:

Jelenleg baloldalon ki a legjobb miniszterelnök-jelölt és miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha az LMP baloldalinak számít, akkor Szél Bernadett. De nem legjobbnak mondanám, hanem legkisebb rossznak.
2017. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Jelöltnek még Botka is jó. De a saját pártja fogja a szakadékba vinni. Mert egy neoliberális baloldali pártban akar újbaloldali fordulatot. Politikai öngyilkosság. Ettől még ő jó jelölt is lehet(ne).


Karácsony Gergely. Mert újbaloldali. Vagyis a neoliberális baloldaliságot felszámolni akaró , klasszikus szociáldemokráciához visszatérni akaró irányzat magyarországi leghitelesebb képviselője. Csak sajna nem egy karizma. De engem az nem zavar.


Az LMP harmadik utas, nem számít baloldalinak, de Szél Bernadett is jó jelölt. Direktívája a legtöbb témában nagyon szimpatikus széles körben, mert fontos dolgokról szól, amire az embereknek szüksége van, mégha a pártja nem is így mondhatja el magáról. Én bármelyiket elfogadnám a kettő közül.

2017. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 5. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Kovács Pistike
2017. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Baloldalon Botka lehetne, ha jó MSZP- s szokás szerint, nem "nyírná" a saját pártja ugyanúgy, mint annakidején Gyurcsányt.
2017. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Igazából már azon sem lepődnék meg, ha pár hónappal a választások előtt, ott állnának miniszterelnök- jelölt nélkül.
2017. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Szél!
2017. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Szél Bernadett.

Így,hogy indul is,mint miniszterelnök jelölt,és az LMP-re fogok szavazni.

2017. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MolotovPunk ***** válasza:
93%

Én lehet Botkára szavazok.De még nem döntöttem el.

Szél Bernadett is szimpatikus nekem.

2017. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

1ik rosszabb, mint a másik !

Mondom ezt úgy, hogy nincsen sok elvárásom.

2017. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!