Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Andy Vajnáéknak volt házassági...

Andy Vajnáéknak volt házassági szerződése? Vagy végrendelete lesz? Gyereke van esetleg Amerikában, vagy az egész vagyon a feleséghez vándorol?

Figyelt kérdés

Esetleg jótékony célra adományozza a végrendeletben?

Ti mit gondoltok?


2019. jan. 20. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"Esetleg jótékony célra adományozza"


;D

2019. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem viccnek szántam egyébként, én látok rá esélyt.

Mármint nem Tímea, hanem Andy.

Elég nagy vagyona van, simán hagyhat belőle százmilliókat egy-egy alapítványra, pl nők elleni erőszak, vagy magyar filmgyártás, ilyesmikre gondoltam.

2019. jan. 20. 18:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal érdekesebb hogy ki fogja tömködni Vajnánét.
2019. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Valoszinü, hogy valamilyen szerzödés alapján az itt ráöntött vagyon nagy része megy Lölö zsákjába.
2019. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha volt egy kis esze kötött házassági szerződést Timikével, az ország aranyásójával. Tényleg, ő hol volt mindeddig? A macskáját vitte Amerikába kezelésre, a férj meg le volt ejtve (pedig az is már egy ideje beteg volt)?
2019. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ki az a Lölö?


Igen, kérdés, hogy hol van most, szerintem ha a haldokló férje mellett lett volna, már rég kiposztolta volna, hogy betegsége alatt ápolta, a karjai közt halt meg, stb.

Valószínű majd éjszaka hazajön, hátha épp nem ismerik fel sehol, és 1-2 nap múlva jön a nagyhalál.

2019. jan. 20. 19:18
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos volt valami végrendelete. Gondolhatott már rá régebben, hogy meg fog halni, mert rákos is volt. Ki tudja, hogy mi szerepelt benne, lehet meg is újíthatta párszor. A felesége majdnem biztos, hogy örökölni fog, hiszen a gyereke már nem él, és vele volt úgymond a legszorosabb köteléke. Alapítványokra is hagyhatott pénzt, el tudom képzelni róla. Meg azt is, hogy voltak eltitkolt pénzei, különféle országok bankjaiban, és a vagyona több lehetett, mint amennyit saccoltal a 100 leggazdagabb magyar című kiadvány szerkesztői.
2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Adott 10 milliót annak a rossz rhibancnak és a fánkos kócerájt, hisz az öreg sem volt komplett hülye. A többiért Rogán, Orbán meg a többi csőcselék vérezteti ki egymást....Kaszinó, rádiók, egyebek.
2019. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezt az utolsót tartom a legkevésbé valószínűnek.

10 millió ma már semmi, egy ember személyes vagyona pedig nem lesz a párttársaké.

2019. jan. 20. 19:35
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
10 misiért azért egy timikétől jobban összepakolt sarki kuhurva kinyalja a segged és leszhop 10 éven keresztül, akár mindennap.
2019. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!