Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 eves letemre oroklok, de...

19 eves letemre oroklok, de ahhoz, hogy lakast tudjak venni magamnak, az egesz oroksegemet fel kell hasznalnom, igy a szuleimnek nem tudok adni belole es ok kiborulnak ram. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mama hagyta ram.

2017. dec. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Vagyis a jarmut es az ertekesebb ingosagokat nekik adom.
2017. dec. 27. 16:47
 2/52 anonim ***** válasza:
97%

A te örökséged, jogilag te rendelkezel vele, nincs hozzá köze a szüleidnek.


Ők egyébként rászorulnak a pénzre?

2017. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
96%

Vedd meg a lakást. Egyrészt a te örökséged, másrészt a szüleid örülhetnek, hogy lesz saját lakásod.

Vagy bajban vannak, és kihúzná őket belőle ez a pénz?

2017. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
94%
Vedd meg a lakást. A te pénzed. Szüleid mire költenék?
2017. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%
Jogilag 100%ban neked van jogod felhasználni. Ha nem adsz az nem szép dolog, de végül is neked is kéne a jövődet építeni nem?
2017. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Az a tied, okkal hagyta rad es nem rajuk. O azt szerette volna, hogy a te eleted segitse az orokseggel. Az a szulo pedig, aki ezen kiakad, meg sem erdemli, hogy adj belole.
2017. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan nem értem a szüleidet. Más még a saját örökségét is a gyerekének adja, hogy abból el tudjon indulni az életben, nemhogy a gyereke örökségére fájjon a foga. Én még ilyet nem is hallottam. Ülve nyalnám a holdat, ha a gyerekemnek nem lakáshitellel kellene kezdenie az életét.
2017. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%
Bajban vannak a szüleid? Veszélyben az otthonuk? Az utcára kerülhetnek? Ebben az esetben adnák az örökségből. Ha csak úgy érzik hogy "jár" nekik, akkor nem.
2017. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
93%

19 evesen nagyon jol fog jonni a lakas es neked jobban szukseged van egy helyre ahol lakhatsz nekik meg maradhat a csaladi haz.

En ha szulo lennek pl orulnek ha a gyermekem hazat venne es nem hulyesegeket. Mamad meg azert hagyta rad mert tudta hogy fiatal vagy es nagyobb szukseged van ra.

2017. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Kevés hitelük van, de azt az eladott értékekből már ki tudnák fizetni. Mikor még nem tudtuk, hogy ki az örökös, össze-vissza akartak utazgatni, én pedig maradhatnék a kis poros bérelt szobámban.
2017. dec. 27. 17:13
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!