Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jut el az emberiség...

Mikor jut el az emberiség arra a szellemi szintre, hogy megértse, minden létrehozott anyagi, illetve szellemi vagyon az egész emberiség közös tulajdona?

Figyelt kérdés

Például, ha van egy kutató orvos, és felfedez valamit, az valójában nem egyedül az ő érdeme. Ugyanis, ahhoz rengeteg tárgyi feltétel szükséges volt, valamint anyagi támogatás is, amit bizony ő egyedül képtelen lenne megteremteni, ezek hiányában pedig nem tudott volna felfedezést tenni!

Akkor valójában mégiscsak kijelenthető: minden az emberiség közös tulajdona!!

Mi a véleményetek?



2018. szept. 11. 19:03
1 2 3
 1/25 nemaRendőrség ***** válasza:
91%
Tudsz adni egy ezrest?
2018. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én tudok testvérem.
2018. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha minden az emberiség közös tulajdona akkor pls add ide a házad mert anya azt mondta most én vagyok a soros.
2018. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez egy túl összetett kérdés ahhoz hogy itt gyk-n érdemben meg lehessen vitatni.
2018. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%
Ez jólenne, de mivel az önös érdekek diktálnak sokakban, így ez nem valósulhat meg.
2018. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4! Igen, igazad van! Sajnos nem lepődtem meg az eddigi válaszokon... Sejtettem, hogy sokan nem értik a kérdést a mélységében!! Ez viszont az emberiség vesztéhez vezet(het)!!! Ideje lenne mindenkinek feltenni a fenti kérdést önmagának és mindenki másnak is. Ma már szükséges a válaszokat megtalálni...
2018. szept. 11. 19:34
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Már nem azért, de hogy vezetne ez az emberiség vesztéhez?
2018. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#5! Neked is igazad van a jelenlegi felfogás szerint! De a tudatlanságot fel kell váltania a a tudatosságnak!! Egyébként komoly, fájdalmas tapasztalatokon kell átesnie az emberiségnek a Földön.
2018. szept. 11. 19:38
 9/25 A kérdező kommentje:
#7! Nem érted... Ez a gond a többséggel is!! Szintén nem értik, hozzád hasonlóan...!!!
2018. szept. 11. 19:40
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

#7:

Hát azért gondolj csak bele, mész az utcán, és mivel a ruhád is közös tulajdon lenne, bármikor letéphetik rólad, és egy szavad nem lehetne ezért. Nem lenne totális káosz? :D

2018. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!