Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok meg tudnák buktatni...

A fiatalok meg tudnák buktatni a kormányt egy "szabadszályú" kampánnyal?

Figyelt kérdés

Nagy Blanka esete igazolja, hogy a keresztény konzervatív szavazótábor nincsen felkészülve egy egy kis obszcenitásra sem. O1g-it is dértőnek veszik, pedig a nagy átlag pesti munkások számára ezek még finomabb szövegek. A Blanka-féle szabadszájú beszédek is csupán visszafogottak. Mégis hatalmas mértékben megrázta a jobb oldali embereket. Mi lenne, ha ezt megkontráznák?


Egy fiatalok által kreált "szabadszájú" kampányban, hogy ki tud minnél életszerűbb véleményt mondani politikusokról, biztosan leválthatná a kormányt. Aki felháborodna, elmondom hogy a KlubRádióba elmagyarázták, hogy Blanka mondatai normális magyar szabadszájúság volt.


Meg lett fogva a kormány? Ez a gyengepont?


2019. jan. 21. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Alex Fly. Te hidd ezt, majd kiderül. Amúgy más az, ha valaki politikusként, közszereplőként tesz valamit, és megint más, ha egy " tudatlan" gyerek kiáll a nyilvánosság elé és ezt műveli. Szerintem ezt te is érzed.
2019. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Aki felháborodna, elmondom hogy a KlubRádióba elmagyarázták"

Há', ha a Klubrádióba' (sic!) mondták, akkó' az úgy is van, kérem széppen... :D

Én konzervatív és keresztény vagyok - mindemellett nem szavaztam a fideszre és nem is fogok (mielőtt kapnám az ívet). Nekem nem képvisel sem normális érvelést, sem színvonalat Blanka-baba sem, de Bayer-koma sem. Obszcén, fröcsögő, érvelni nem tudó (vagy nem akaró) mind a kettő.

Blankában pluszban még az a bájos, hogy retorikájában keveri a Goebbels-i stílust és szóhasználatot, majd pedig a marxista gondolkodást és terminológiát. Ő dolga, csak sokatmondó a "demokratikus" ellenzékről, hogy még nem szóltak rá a színfalak mögött... :D

2019. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Alex Fly ***** válasza:

@11: igenb érzem a különbséget. Amilyen szóhasználat megengedhető egy átlagember szájából erős felindultság állapotában, az teljességgel elfogadhatatlan egy politikus/közszereplő formális kommunikációjában, főleg egy televíziós műsor keretei között.

Legalább ebben egyetértünk...

2019. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

# 1Lyézus..."


Itt vagyok. Mi a baj?


# 2 Egyszerűen mifelénk (nem magas körökben, hanem a teljesen hétköznapi életben) ez a stílus a bunkósággal, butasággal, agresszióval köthető össze"


Lehet nem a tifélétek a célközönség


# 3 Akkor te nem próbáltál még értelmes vitát folytatni ezzel a szavazótáborral"


Valóban nem próbáltam. Minden szavazótábor szélsőséges része elmebeteg. Tudomásul kell venni hogy mindegyik irányzatban vannak degeneráltak. Nincs kivétel !


# 5 a Fidesz szavazókban csak éppen megerősítik azt, amit eddig is gondoltak, nevezetesen azt, hogy még véletlenül sem szabad más pártra szavazniuk! "


Csak kiverte a biztosítékot odaát. Lehet megtaláltuk a gyenge pontot ? Addig üsd a vasat míg forró ! :)


# 6/13 Te sem jártál még a 888 kommentszekciójában :D"


Nem jártam. Aznap fel is mentem és obszcén ellenzékiek tolták ott is. Ki is bannolták őket.


# 9/13 és mint a jelen mutatja a káromkodásra meg vevők a magyarok."


Ezt mondommost is

2019. jan. 25. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!