Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértettek azzal, hogy...

Egyetértettek azzal, hogy bekéne szüntetni a konzervativizmust?

Figyelt kérdés

Teljes szívemből utálom a konzervatívokat és úgy örülnék, ha végre belenne tiltva a fenébe. A konzervatívok olyan buták, mint a föld! Ellenzik az alapjövedelmet holott nem látják be, hogy 10-15 év múlva elfog tünni a szakmák nagy része egyre kevesebb a munka. Hisznek az ádám és éva baromságaiban azt hiszik, hogy az ember eredendően rossz.

Kedves konzervatívok nem veszitek észre, hogy mitattatok nincs semmi változás, mert minden változásban a szart látjátok? Akik fna ellenesek azok elmebeteg idióták és fasiszták. Nem látják be, hogy egy sokkal emberségesebb szabadabb világban élnénk alapjövedelemmel, plusz a gazdaság is jobban működne, nem lenne se segély se nyugdíj, aki ezt nem látja be az egy hülye idióta. Erre nem lehet jobbat mondani.


2019. jan. 22. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a liberalizmus mai csökevényes formáját szüntetném meg. A mai liberalizmus leginkább arról szól, hogy mindent szabad, de leginkább azt, amit én akarok 😁😁
2019. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, én mindig is mondtam, hogy Lenin élt, Lenin él és Lenin élni fog! A kérdező életben tartja a nagy eszmét! :D

Amúgy valószínűleg trollkérdés, provokálásra jó csak...

2019. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha nem lesz hieararchia nem lesz hatalom és nem lesz rang, hanem mindenki egyenlő lesz."


Ez vicces, bírom az ilyeneket, mindig jót szórakozok rajtuk.

2019. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A demokráciával kapcsolatos véleményeddel maximálisan egyetértek, a kérdésed leírásával egyáltalán nem. Van egy olyan sejtésem, hogy leperegnek rólad az észérvek, de azért megpróbálkozom reagálni arra, amit írsz.

Az alapjövedelemmel az a baj, hogy van egy réteg (túlnyomóan egy bizonyos etnikumból), amelyiknek eleve büdös a munka, és ha még alapjövedelmet is kapnának, még kevesebb hajlandóságot fognak mutatni arra, hogy elmenjenek dolgozni. Ehelyett inkább adócsökkentésre lenne szükség. Az emberek pénzügyi mérlege ugyanaz lenne, mint alapjövedelemmel.

A szakmák egy része valóban el fog tűnni, és valóban kevesebb lesz a munka. Egy ideális világban ez lehetőség lenne arra, hogy az ideális, egykeresős családmodell visszatérhessen. Persze mérget vehetünk rá, hogy nem ez fog történni.

2019. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A konzervatívok szerintem egytől-egyik nem normálisak.

Idióta az összes.

2020. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!