Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg le fogják csukni az...

Tényleg le fogják csukni az MTV székházban próbálkozó képviselőket?

Figyelt kérdés
A TV-ben hallottam, hogy 8 évet is kaphatnak.
2019. jan. 24. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, és még szerencsésnek mondhatják magukat, hogy nem lövik őket főbe. Mert az Orbán bagázstól ez is kitellne.
2019. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ide fajult a felcsúti fáraó.
2019. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És az EU még ezt is hagyná?
2019. jan. 24. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán meglepő, de az EU nem avatkozik az országok belügyeibe. Bármennyire is próbálják ezt elhitetni.
2019. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van,de mindennek van határa. És azért a Sargentini-jelentés meg ami még régebben volt, az is valami kis beavatkozás. Ellenzéki politikusokat lecsukni elég durva, nem?
2019. jan. 24. 23:49
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
A szinészkedésért valamint ezért a produkcióért ez jár! Bármenyire is képviselők és bármenyire is szerintük nincs szólásszabadság ez mindenek a teteje... Akkor igen bemehetnek ha meghívják őket de így nem, ez szó szerint betörés volt. Na meg egy szinházba illő olcso kis szinjáték. Végen a rohammentő amelyel az egyik szinészt kivitték, azzal olyan ember is mehetett volna aki nem csak szinészkedik. Igaza van Bayernek!
2019. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 18%-os!

Nem betörés volt. Beengedték őket, mikor felmutatták az igazolványukat. Azt is láttam, mikor kimentek, és azt mondták a népnek, hogy ne csináljanak semmit. A bohóckodás nekem se tetszett,de az én képviselőmet ne dobják ki a többek közt az én adómból fenntartott intézményből azért, mert fel akarja olvasni a többek közt az én követeléseimet.

2019. jan. 25. 00:15
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Jó rendben teljesen tiszteletben tartom a véleményed, de szerintem azért nem hagyták ezt mert nem hivták meg őket. Egyébként ha nem lenne szólásszabadság az ellenzéki média sem működhetne.
2019. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, mi folyik ebben az országban :-(
2019. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne. Úgy, ahogy gyurcsányt és bűntársait is.
2019. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!