Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem a...

Magyarország miért nem a megújuló energia felé fordul?

Figyelt kérdés

Az érdekelne miért épp az atomból próbáljuk meg elő állítani a szükséges energiát ? Amíg Európa számos országa a zöld energia mellett tette le a voksát ?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. jan. 26. 10:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy hónapig nem fújna a szél, akkor neked nem hiányozna az áram??
2019. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Mert Orbán Úr az atombuliból tud lopni. Teljesen komolyan ez az oka. Ahogy mindennek 2010-óta.
2019. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Már nem azért de ahogyan én észre vettem itt mindig fúj a szél. Am a Briteknél , németeknél ez nem igen okoz gondot és nem minden szél erőművük van a tenger parton
2019. jan. 26. 10:58
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

Hiába pontozzátok le a 2-es válaszolót, attól még az marad a színtiszta igazság.

Mert Magyarországon a kapitalista álruhába bújt komcsik szeretnek túlszámlázott állami megbízások elnyeréséből gazdagodni. Paks bővítése erre jó lehetőség. De a világon egyedülálló jelenségként Magyarországon a napelemek árába is bele van építve az adó, az adót meg már csak ki kell lopni.

A kérdésedre a rövid válasz: Mert a magyar szeret lopni.

Egyszer a Quantum Energy kft-től megkérdezte az állam, hogy oké, jó a szélenergiával termelt hidrogén, de hogy lehet erre adót tenni?

2019. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2019. jan. 26. 11:09
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem fujna a szél valóban nem lenne áram. Ugye a szén energia sem jó mert az meg szenyezi a környezetet. Na jó az is lehet hogy megy ebből valami a zsebükre is de mi legyen ha nem ez?Örülni kell annak ami van. Tudom nem kérdés de szerintem máshól masból lopnak többet mint Magyarországon.....
2019. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy hónapig nem fújna a szél, akkor neked nem hiányozna az áram??"


Senki másnak sem. Nem a szélen múlik.

2019. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, hogy kevesebbet lopnak vagy többet? Szerintem azt is fizetni kéne...
2019. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Az atom mellett a napelemrendszerek fele is fordul. Még Lázár veszélt erről tavaj. Egyébként az hogy a németek leállították az atomerőműveket és szénerőműveket indítottak be az jó irány?
2019. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nyilván az sem egy jó irány de náluk komoly pénzeket öltek bele a zöld energiába ez jól látszik itt is [link]
2019. jan. 26. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!