Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet a rabszolgatörvén...

Mi a helyzet a rabszolgatörvényel? Eddig voltak akiket köteleztek vagy nem adták meg a pénzt?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akiket köteleztek vagy pedig nem adták meg. :)

2019. jan. 26. 17:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Elmondom én neked, hogy hogyan köteleznek az egyik közeli gyárban. Végzel a melóval de nem tudsz hazamenni mert a busz bevárja a túlórázókat is, szal vagy nézed a falat, vagy dolgozol te is.
2019. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát az úgy jó. De ez akkor sem kötelezés!
2019. jan. 28. 08:30
 13/28 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg kedvens kérdező, a PROLI csak fröcsögni tud, a tényeket letagadja és ha buta kínjában nem tud már semmit sem tenni, akkor jön a 0%!!! Figyelj...
2019. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nekem kéne bizonyítanom valamit is? Bizonyítsd be kérlek te nekem, hogy a 2016-os évben nem erőszakolta ki belőlem egy multicég a 300 óra túlórát, és magyarázd valahogy be nekem, hogy minden hétvégémet bent akartam tölteni.
2019. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Te meg bizonyizsd be énnekem, hogy most rádkényszerítették! Nagyon sok cég van abbam a helyzetben, hogy lunkaerő hiány van vagy pedig ha leáll miliókat vagy százezreket bukikm. Na és akkor miért csodálkozol, hogy azoknál létfontosságú a túlóra?
2019. jan. 28. 19:55
 16/28 A kérdező kommentje:
Abban, munkaerő ***
2019. jan. 28. 19:57
 17/28 Alex Fly ***** válasza:

Nagy rézsük egy nagy lóf...t bukik. A milliárdos haszon lenne kevesebb 1-2 millióval. Persze a mai vállalatirányítási rendszerben a veszteség nem a valódi veszteséget jelenti, hanem egy elképzelt profithoz képest kevesebb hasznot.

A munkaerőhiány pedig nem katasztrófa: ha egy cég a piacról élb akkor tudnia kellb hogy amiből kevés van, annak felmegy az ára. Az fogja megszerezni, aki hajlandó megfizetni...

2019. jan. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az az 1-2 millió sokat számit! Tudom miröl beszélek mert a főnököm alkalmam völt közelbbről is megismerni. (Bár mi nem milliókat hanem százezreket buknánk.)
2019. jan. 29. 08:19
 19/28 A kérdező kommentje:
**volt
2019. jan. 29. 08:20
 20/28 anonim ***** válasza:
Vagyis most bevallottad, hogy igen is van elrendelt túlóra, mert igen is van, csak ha egy cég pénzéről van szó az fontosabb, mint egy ember élete. Remélem az olyan ember mint te, nem kerül politika közelébe. Habár a helyesírásod alapján középiskola közelébe se kerültél még soha.
2019. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!