Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után fog még cigány a...

Ezek után fog még cigány a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 28. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Eddig se arról voltak híresek, hogy jobbikosok lennének.
2019. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
"1991-ben, még szkinhedként megvert egy mozgássérült cigány embert."
2019. jan. 28. 14:25
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha a továbbiakban is ilyen szorgalmasan fogod reklámozni a Jobbikot, akkor biztosan, egyre többen is.
2019. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valóban nem nyert ezzel több szavazót maga mellé, viszont nem értem mi lenne a baj az ő nézzeteivel?

Ez csak az én véleményem...

2019. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyre szimpibb ez a Sneider.
2019. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
"A Ripost a múlt héten közölte azokat a periratokat, amelyek szerint Sneider nyolc hónap felfüggesztett börtönbüntetést kapott, amiért társaival botokkal és kábeldarabokkal ütött, majd megrugdosott egy védekezésre képtelen embert."
2019. jan. 28. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Cigányokat nem, de így folytatjátok tovább Kelet-Magyarország Jobbikos lesz.
2019. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért szavaznának a Jobbikra? Ott van nekik a nagy Nemzethy(ségi) pártjuk a tezsvírükkel az élen.
2019. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha lesznek még egyáltalán életben 2022-ben cigányok...

Bár Sneider félék vezetése alatt nem nagyon...

2019. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szuper, ítéljünk el megint egy origós cikk alapján egy embert egy több mint 20 éve elkövetett tettéért...

Megint csak a gyűlölködés, az egymásra mutogatás a legfontosabb, és hogy előkotorjunk a fiókból jóóóóó régi ügyeket, amikkel le lehet járatni egymást. És az a szomorú hogy sokan egyből ugranak is rá.


Én nem tudom hogy a cigányok fognak-e a Jobbikra szavazni vagy sem, de azt tudom, hogy ameddig a nép nagyobbik része ebben a gyűlölködésben él, addig a fidesz röhögve tartja meg a kétharmados többségét...

2019. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!