Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért hagyja, hogy...

A kormány miért hagyja, hogy Magyarországon legyen a legmagasabb az áfa a világon?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 14:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%

Mert csak így mondhatjuk el hogy gazdag ország vagyunk.


Mellesleg én legközelebb csak akkor megyek el szavazni és arra a pártra amelyik igéretet tesz eme sarc megszüntetésére.

Ez persze még senkitől sem hangzott el mivel ez arra utal hogy mindenki csak zsebet tömni megy megválasztatni magát.

2019. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon egyszerű, mert a kormány gazdaságpolitikája szerint inkább a fogyasztást kívánja adóztatni( aki többet vásárol...) míg például önmagában a jövedelmet, a munkát terhelő adókat pedig csökkenti. Emellett adózási szerkezetben jól látszik hogy a nem fogyasztási adókkal kapcsolatosan jelentősen csökkentette mind a magánszemélyek, mind a vállalkozások terheit, illetve az alapvető élelmiszerek és szolgáltatások áfáját 5!!!%- ra csökkentette. Ézenkívül egyéb támogatási formákkal, pl jelentős mértékű gyermekek utáni adókedvezménnyel, otthonteremtési támogatással támogatja az embereket, elsősorban tehát azokat, ahogy mindebből kiolvasható akik dolgoznak, és gyermeket is vállalnak.
2019. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar. Inkább kimegyek vásárolni, ne ide kerüljön az áfa.
2019. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jól teszed ne Orbán tegye zsebre a pénzt.
2019. jan. 28. 14:45
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem hagyja, hanem a kormány vezette be. Valószínűleg azért, hogy jelentősen növelje az áfából származó állami bevételeket.
2019. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
Aki kiviszi az országból az áfát, meg aki elcsalja, az szerintetek jót tesz az országnak (nem Orbánnak, hanem mindenki másnak, aki itt él)?
2019. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 2-es. Én dolgozom, és gyereket is vállaltam, de én senki vagyok a kormány szemében. Nem részesülök ebben a hatalmas "pénzosztásban", amit írsz.

Ez csak vakítás.


Méghogy kevesebb a bérek utáni adó vagy járulék? Hol élsz te????


Kérdező: Azért ilyen magas, hogy legyen mit zsebrevágniuk.

2019. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Azért,mert amit odaadott a gazdagoknak adókedvezményben,valahonnan pótolni kell.


Másrészt megakarja adóztatni azokat,akik külföldön dolgoznak valamilyen módon.

2019. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%

6!

És ha fizetjük rendesen akkor mikor fog változni ? Mikor fogják azt mondani hogy na ennyi elég és lecsökkentjük 18%-ra!

Sosem lesz mert bármelyik paraszt lesz a húsos fazéknál mindegyik jól akar lakni!


Itt csupán egy forradalom segítene, az összes urat fellógatni a Kossuth téren és újy pártot alapítani a nép soraiból.

2019. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
10%
Kedves 7#- es. Én meg igen. Sajnálom, ha téged ez nem érint...de hogyan is nem? Gyermek után kapsz adókedvezményt, csökkent az szja, az alapvető élelmiszerek és szolgáltatások áfája 5%. Alacsony évek óta az infláció, stb. De te tudod.
2019. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!