Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, a Jobbik szerintet...

Fideszesek, a Jobbik szerintetek túl liberális, vagy túl szélsőséges?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Fideszesek: "Aki nem fideszes az ballib"
2019. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Van még Jobbik?

Olyan semmilyen.

Mikor milyen szél fúj.

2019. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fideszes. Én úgy gondolom hogy a Jobbikról jót mondani lassan már olyan nehéz lesz, mint a Fideszről.
2019. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A Jobbik próbál jól viselkedni, de valójában mindig kilóg a lóláb, szélsőséges, hajdani nácikkal nosztalgiázó párt.
2019. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl nevetséges.
2019. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mint tavaly a jobbikra szavazó írom, hogy ez a párt egy nulla, elvtelen csicskapárt lett. Menjenek csak tüntizni a böszmével karöltve, de ne csodálkozzanak rajta, hogy 2022-ben nem kizárhatóan éppen csak, hogy bejutnak, jobb esetben! Szerintem a legtöbben nem ezért x-eltek rájuk eddig.
2019. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mint Jobbikos a fideszről, régen én is őket támogattam amíg liberális párt volt de ma már nem az.
2019. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!