Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért ilyen...

Magyarország miért ilyen elbszott?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy Magyarország nem fejlődik csak egyre lejebb megy. Pár év és sehol nem lesz ez a sz*r hely. Az emberik majdnemcsak ölik egymást mindenért. Egy emberbe sincs semmi jóindulat. Egymást szúrkálják hátba minden tettükkel. Bárcsak ne ide születtem volna. Csak sajnos az élet ezt akarta hogy magyar legyek. Szégyen ez az ország komolyan. Várom a Magyarország szeretőket. Gyertek csak 😉

2019. jan. 29. 11:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#7 Te vagy az Orbán?
2019. jan. 29. 12:19
 12/23 anonim ***** válasza:
"Nem, én vagyok Orbán, ja megvan feleségem is..." Monty Python után szabadon 😁
2019. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Gyépésmérnök ***** válasza:
22%

#11

Igen, én vagyok, Orbán és Gyurcsány egy személyben :)

2019. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
"Nem, nem! A 10# -es az Olbán, meg a felesége is, én személyesen ismelem őket." Brájen (imádom)...
2019. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
3: Ne hidd azt, hogy Nyugaton mindenki tárt karokkal várta. Azok kiverték nálad a biztosítékot amiket írtál, akkor bajorokra nem tudom mit mondtál volna. Ott az volt az átlagember véleménye, ha kell, akkor ki kell lépni Németországból, de akkor se menjen oda migráns.
2019. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Minden országot olyan kormány vezet, amilyet a többség megszavaz. Ha a nyugati kormányok szívesen látták vendégül a bevándorlókat, akkor ott a lakosság is főleg ilyen emberekből áll, mivel nem lenne ennyire vendégszerető a kormány, ha az emberek többsége nem ilyet szavazna meg.

2019. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Az ország olyan amilyenné teszik az itt élők, te is kedves kérdező

tegyél azért hogy jobb leygen a közhangulat, legyél rendes magyar ember, és máris tettél valamit az országért.

Egyébként részben igazad van, társadalmilag a béka segge alatt vagyunk és csúszunk lefelé, a politika egymás ellen úszítja az embereket, és tényleg mindenki utál min dekit(tisztelet a kivételeknek)

2019. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16: Mert szerinted minden ember gondolata az, amit az adott kormány gondol? Akkor magyar példából kiindulva minden ember azt akarja, hogy agyba-főbe épüljenek a stadionok? Na, pont az ilyenek miatt nem lehet megítélni az ország embereit a kormánya alapján. Merkell migri szeretét is támadták mind jobbról, mind balról.
2019. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődik csak visszafelé.
2019. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#17 Én hiába próbálok kedves, és normális lenni. De az csak 1 ember. A többi ugyan olyan. Tisztelet a kivételnek. Gondolj bele ha ebben az országban mondjuk tényleg csak 1 ember aki normális a többiek azt az 1 embert szétszedik. Sajnos harcolni kell itt mindenért. Még a kenyérért is az öregasszonyok előtt 😀
2019. jan. 29. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!