Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért ilyen...

Magyarország miért ilyen elbszott?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy Magyarország nem fejlődik csak egyre lejebb megy. Pár év és sehol nem lesz ez a sz*r hely. Az emberik majdnemcsak ölik egymást mindenért. Egy emberbe sincs semmi jóindulat. Egymást szúrkálják hátba minden tettükkel. Bárcsak ne ide születtem volna. Csak sajnos az élet ezt akarta hogy magyar legyek. Szégyen ez az ország komolyan. Várom a Magyarország szeretőket. Gyertek csak 😉

2019. jan. 29. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ahol az emberek nem jók, ott az általuk létrehozott társadalom sem az. Ez ennyire egyszerű. Magyarországot pont az teszi élhetetlen hellyé, hogy a benne élő emberek is elviselhetetlenek.
2019. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne hidd azt, hogy csak Magyarországon olyan az emberek viselkedése, mint amit leírsz. Tőlünk Nyugatabbra is találsz bőven ilyen típusú embert. Azért tűnik soknak itthon már az ilyen típusú ember, mert a normálisabb a szabad munkavállalással a több pénzért lelépett dolgozni Nyugatra.
2019. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

#2

A nyugati országok azt mondták a migránsokra, hogy gyertek nyugodtan, ahol mi elférünk, ott elfértek ti is, a magyarok pedig legszívesebben a határon legéppuskázták volna mindegyiket, de szerintem egymást is simán elkezdenék ölni, ha fegyvert adnál a kezükbe.

Csak ennyi a két társadalom közti különbség.

2019. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De nem értem miért.. Ha már egy ilyen kibszott helyre születtünk miért nem tud mindenki normális lenni? Miért kell bántani a másikat? Mondjuk bemegyek egy boltba az eladó meg tudna ölni a szemével amiért bementem. Neked dobja az aprót. Én kérek bocsánatot hogy nála vásároltam. Persze van kivétel csak ritka sajnos. Sír mindnekinek a szája hogy "jajj kevés a pénz, nem tudunk megélni" így SOHA nem fog Magyarország fejlődni. Kapjatok észbe magyarok..
2019. jan. 29. 11:57
 5/23 A kérdező kommentje:
Némelyik ember kezébe fegyver sem kell. Ígyis tud ölni. És sajnos működik
2019. jan. 29. 11:59
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk 2010-óta folyamatos a fejlődés és ez látszik is. Anno 2006-ban majdnem államcsőd volt és akkor valóban nagyon rossz volt élni. Nyomorogni kellett 2008-9-ben is a magas IMF hitelek miatt, de mostanra már jó a helyzet.


Valószínűleg mindezek oka az hogy mindent elprivatizáltak

2019. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Gyépésmérnök ***** válasza:
46%

A magad nevében beszélj.

Én érdekes módon jól érzem itt magamat.

2019. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

"Én érdekes módon jól érzem itt magamat."


Nem csodálom. A hasonló a hasonlónak örül.

2019. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Aranyosi Ervin: Olyan lesz a világ…


Olyan lesz a világ, amilyennek látod!

Lehet bús, borongós, esőcsepptől ázott,

sírosan rossz kedvű, mindenkire mérges…

Változtass hát rajta, minden lehetséges!

Hiszen az eső csak vidám cseppek tánca,

a kiszáradt útnak kisimul a ránca,

a port, szürkeséget lemossa a fákról,

vízzel gondoskodik minden kis virágról.


(részlet)

2019. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
"...akkor el lehet húzni..." Mondta Gyurcsány, és megitta aznapi negyedik " tüskéjét". Szerintem fogadd meg, a piás ember nem hazudik.
2019. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!