Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Audi sztrájk után a dolgozók...

Audi sztrájk után a dolgozók számíthatnak megtorlásokra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan mire gondolsz?


kirugják azt aki sztrájkolt?

kb a gyár 80% a strájkol:)

Tudod ahol van szakszervezet ott ha összezárnak nem tudnak nagyon bosszút állni a dolgozókon.

De szerintem nem is akarnak,nem érdekük.

2019. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű. A németországi szakszervezet is kifejezte szolidaritását. Viszont valamelyik kormánypárti műsorban már hallottam, hogy ez a sztrájk is valami Soros-machináció, hogy elüldözzék a német autógyárakat az országból, ezzel tönkretéve a gazdaságot. Nem viccelek, vagy az Echón vagy az M1-en hallottam.
2019. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon remélem, hogy igen.
2019. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

#2

És ezen komolyan meglepődsz?

2019. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Mivel szakszervezet és nagy létszámban sztrájkoltunk, nem volt semmi hátránya. Pár ember hőzöng, azokkal szembe fel tudnak lépni, ha akarnak. Meg van az egység, akkor nem igazán tudnak, még ha akarnának sem.

Audinál meg szerintem nem is gondolnak megtorlásra.

2019. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Attól, mert a dolgozók 80% sztrájkol simán kirúghatják utána őket. Fogja, Borsodból toborozz pillanatok alatt ugyanannyi embert, mint amennyi sztrájkol, mert a fizu a borsodi fizukhoz képest nagyon jó. Ez itt a gond.
2019. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 szántóvető ***** válasza:
100%
egy frászt.autógyártóról van szó ahol minőségi követelmények vannak.nem lehet csak úgy összefogdosni az ebereket az utcáról.
2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, utolsó, nyilván így lesz. Csak akkor miért van az, hogy ezt nem tették már meg jóval korábban? Gondolom azért, mert nincs realitása.
2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Rödiv távon nem. Hosszabb távon viszont mérlegelhetik, hogy elköltöztetik a gyárat egy másik országba. Esetleg az egyre növekvő bérek miatt csökken a cég nyeresége, ezért létszámleépítést kell végrehajtani. Úgy tudom, az Audi jelenleg sem húzómodell a VW csoporton belül.
2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:35 Ez tévedés. Nagyon nem mindegy ki áll ott akár csak a gyártó sor mellett is.
2019. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!