Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szűnt meg az Erzsébet...

Miért szűnt meg az Erzsébet utalvány?

Figyelt kérdés

Anno a kormány alig hitte h kizavarja a francia és más cégeket és nemzethy legyen ez is.

Akkor mégis miért?

Esetleg azért, mert már úgy gondolták hogy szakított a haver épp eleget már belőle?



2019. jan. 30. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg, ez hiba volt. Most mit fognak osztogatni az EU-választás előtt a híveknek?
2019. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ez ráadásul a kormánynak sem érdeke. Tényleg, aki ért hozzá, elmagyarázhatná, miért jutottak ilyen döntésre a kormánytagok.
2019. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg a választásokra sztem adni fognak mert ha van nekik "raktáron" akkor azt oda tudják adni. Ez év végéig érvényes de újat már nem adnak ki csak ami van, amiből berendeltek.
2019. jan. 30. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, de remélem, hogy a Kétfarkú Kutyapárt majd osztani fogja a Soros- pénzt! [link]
2019. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A maradékot kiküldte orbán kanadába, hátha hazarepül valaki a pennibe levásárolni:)
2019. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
78%

Mert már nincs rá szükség.

Eredetileg a cafeteria lényege az volt, hogy egy korlátozottan használható, viszont adómentes és az államtól füghetlen jövedelemhez juttathassák a dolgozót.

Aztán Orbán ezt is megadóztatta, központi irányítás alá vonta -azaz pont a lényegét szüntette meg. Ezek után már nyugodtan megszüntetheti...

2019. jan. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Beperelte őket az Edenred meg a Sodexo, hogy ők miért nem adhatnak valami utalványt. Először kénytelenek voltak engedni nekik, aztán nehogymár a franciáknak is jó legyen, inkább beszántották az egész rendszert. Szerintem még idén kitalálnak valamit, amit ha idén már nem is, de jövőre már lehet osztogatni. BTW, jelenleg szintén gyakorlatilag egy "állami" cafetria elem maradt, ami (viszonylag) kedvezményes adózású. És ki vásárolt egy csomó helyet, ahol azt el lehet költeni? Csak nem a legokosabb NER-lovag???
2019. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a SZÉP kártyát akarják erőltetni. Ennyi az oka.
2019. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!