Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz egyértelműen győzni...

A Fidesz egyértelműen győzni fog 2022-ben is?

Figyelt kérdés
Csak mert ha igen, akkor az ellenzék mit szeretne? Én úgy látom, hogy az országnak nagyon is jó a Fidesz, mi ellenzékiek pedig kisebbségben vagyunk. Tehát jobb lenne, ha lelépnénk az országból és rájuk hagynánk az egészet. Én legalábbis így gondolom. Nem hiszem, hogy túl nagy jövője lenne ennek az országnak, nekem meg csak egy életem van.

2019. jan. 31. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Jól átlátod a helyzetet. :)
2019. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Milyen bölcs meglátás!


[link]

2019. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

azért ez nem teljesen így van kérdező,hogy az országnak ez annyira jó.

51-52%a a szavazóknak nemet mondott a fideszre.

2019. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Jó utat!

Csináljak szendvicset?

2019. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos egyre többen menekülnek külföldre, nem maradnak csak a cigányok meg a nyuggerek ezekkel aztán orbán építheti a jóléti társadalmát, ülhet a trónján nagy büszkén, ez néphalál lesz.
2019. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3

Remek. És mire mentek vele?

2019. jan. 31. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy elvette az LTP-t, az 5 millióig adómentes hiteltámogatását a cégeknek és a nyugdíjpénztárakhoz is keményen hozzányúlt, ami éves szinten milliókat jelenthet egy háztartásban, talán a jelenlegi nyugdíjasokon kívül nem lesz sok mindenki, aki ezért köszönetet fog mondani.


De.


Ha ismét nem lesz más, akire lehet szavazni, mert saját maguk ellenségeiként állítják be magukat, mint a 2018-as baloldal, akkor a legnagyobb ellenfél, akitől tartani fog a fityisz, azok a kétfarkúak lesznek.

2019. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 éve is ezen rúgozott mindenki, akkor az MSZP-nek 30% körüli volt a támogatottsága, ha most nem nyertek, akkor szerinted 4 év múlva fognak? Dehogy.

Az emberek elfáradtak van ez, meg, hogy elmegy kintre.

2019. febr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 elektrotechnika válasza:

Ugyan jó régi kérdés, de válasz a #3-nak: "51-52%a a szavazóknak nemet mondott a fideszre."


Érdekes analógia, de akkor ez mentén a szavazók:

81%-a nemet mondott a Jobbikra

88%-a nemet mondott az MSZP-Párbeszédre

93%-a nemet mondott a LMP-re

95%-a nemet mondott a DK-ra

2021. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!