Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben lenne jobb a fidesz...

Miben lenne jobb a fidesz mint az MSZP volt?

Figyelt kérdés

Orbán saját magát köpte szembe, mert 88ban meg épp az ellen harcolt, amit ma csinál.

Bevezették a takolmanyt amit túlzással havonta módosítanak hogy nekik jó legyen.

Eus és adófizetők pénzéből stadionokat épít és külföldre küldi mindenféle butasagra, amikor itthon a kórházak osszedolnek.

Megadta az állampolgárságot a határon túliak nak ezzel szavazati jogot is ez olyan országban amelyben lehet egy része nem is járt még!

27%os áfa illetve a bérek hiába emelkednek kevesebbet ér mint 2010ben illetve csúszunk lefelé mert uniós szinten is rosszabb, kevesebbet ér.

Kilakoltattak több 100 családot a családok évében.

Baleseti adó bevezetése illetve több kulcsos adó kivezetése! Ezzel jelentős kiesés az államkasszából amit ismét a közép rétegtol vesz el.

Ukránok vesznek fel 11 millió Ft nyugdíjat is és le van ejtve hogy jogosan vagy sem.

Ellenzéki képviselőket bántalmaznak mintha egy senki lenne.

Bünteti az ellenzéki pártokat azért h csődbe menjenek.

Kiment miattuk kb 500 ezer magyar.

Külföldön dolgozó magyarok nem szavazhatnak levélben míg határon túliak igen.

Rabszolgatorveny bevezetése. Folyamatos migransozas és sorosozas brusszelezes.

Mészáros lolo gazdagodása, Tiborcz ügyletei, Rogán kotvenybiznisze, paks2 paktumra amiről semmit nem tudunk.

Csipsz adó. Benzin ára folyamatos emelkedése, már többször is túllépte a 400 ftos határt.

Illetve 2010 óta van vagy 30 másik adónem is amit bevezettek.



2019. febr. 1. 07:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"...Megbocsátás, de őszintén fogok fogalmazni: undorító, egyenesen hányingerkeltö, ahogy bár hozzád hasonló megállás nélkül ágál, uszít a határon túli magyarság ellen!"


Fárasztó, egyenesen unalmas, hogy ebben a témakörben minduntalan a nemzeti kártyát próbáljátok kijátszani.


Nem érzelegni kell, hanem racionálisan gondolkodni.


"Mondd csak, te tudod, milyen alapon ellenzed az ö szavazati jogukat?"


Megmondom én, nagyon szìvesen, noha nem engem kérdeztèl: azon az alapon ellenzem a szavazati jogukat, amiért felteszem te sem díjaznád, ha holnap becuccolnék a lakáaosba és beoszganám a fizetésed, meghatáriznám, hihy mit vehetsz, mit ehetsz, mennyit költhetsz, milyenre fesd a lakásod, stb.



Nem itt élnek. Nem itt adóznak, s nem viselik a szavazatuk következmènyeit. Ha te szereted a kibiceket, lelked rajta. Én nem csípem, ha valaki megszavazza, hogy én mekkora szarban éljek, de mindezt úgy teszi, hogy ebben a szarban nem kell velem ücsörögbie. Ennyire egyszerű.


Senki nem vitatta el a nemzeti idetartozásukat. De legyünk már észnél!


"Mégis, ki vagy te, hogy elvitasd a szavazati jogukat?"

Egy olyan valaki vagyok, aki nem szereti, ha más mondja meg, mekkora szarban èljek.


"Lehet, hogy egy jó részük nem járt még itt (gondolod úgy felveti mindegyiküket a pénz?), de te például voltál-e a határon túl, tudod-e, mivel kell nap mint nap szembenéznie egy erdélyi székelynek, vagy egy délvidékinek?"

Ennek mi köze a témához?

2019. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!