Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült magát kivonnia az politika állandó hatása alól?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megelégeltem, hogy a csapból is a politika folyik. Bekapcsolom a tévét: politika. Felmegyek az internetre: politika. Lemegyek a metróba, plakátokon: politika. Ingyenes újság: szintén. Ismerőssel beszélgetek: megint csak a politika. Néha úgy érzem, ahhoz, hogy egyáltalán ne legyen hatással az életemre el kellene bújnom a föld alá. Az lenne a kérdésem, hogy van-e itt olyan, akinek sikerült elérnie, hogy ne kelljen nap, mint nap szembesülnie a politikàval? Hogyan tudja magát távoltartani tőle? Köszönöm az értelmes válaszokat! F

2019. febr. 2. 10:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki neked itt ír, az nem vonja ki magát a politikából, mert akkor nem is lenne itt.:)
2019. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1 Igen, erre gondoltam is, de lehet, hogy van olyan, akinek egy időben sikerült immunissá vàlnia, majd később ismét hatalmába kerítette a sötét oldal. 🙂
2019. febr. 2. 10:36
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Én itt vagyok (véletlen láttam a kérdést a főoldalon:))

A TV-t, netet te irányítod. Az ismerőseimet sem érdekli a politika, de akit mégis, azt meghallgatom, vagy bólogatok vagy beszúrok egy-egy "nem értek egyet"-et és várom, hogy befejezze, esetleg témát váltok, ha nem akarja magától abbahagyni - de mivel tudják, hogy engem ez nem érdekel, nem nagyon szoktak velem ilyesmiről beszélni, max.

választások körül, akkor én is szívesen beszélek róla egy kicsit, mert a szavazást fontosnak tartom, akkor is, ha nincs értelme a végeredményt illetően.

Összességében semmi erőfeszítésembe sem kerül, hogy olyan szintre minimalizáljam az életemben a politikát, hogy csak a legfontosabb események vázával legyek tisztában.

2019. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Én is a főoldalon láttam a kérdést. Nagyon egyszerű, fel7kor elkapcsolom a híradót, amikor a politika rész jön. Szerencsére az ismerőseim nem buták, így nem beszélnek a politikáról, mert tesznek azért, hogy ne sz.r életük legyen. Egyedül az anyosomek beszélnek a politikárol. Évente pár alkalommal kibírom, ragondolok hogy nekem van jó munkám, pénzem, életem,nekik még nincs, mert lusta embereket. Mindenért a kormányt hibáztatják, ők még véletlenül sem hibásak a sz.r életükért. Igaz, h elköltenek 40-50ezeret havonta cigire, de persze ezért sem ők a hibásak
2019. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

A politika ezer szállal szövi át az életed, nem vonhatod ki magad a hatásai alól. MINDENBEN benne van. Még így se:

[link]

2019. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudok lengyelül! 🙂
2019. febr. 2. 11:03
 7/31 anonim ***** válasza:
4%

Kétféle ember vonja ki magát a politika hatása alól


1. az idióta, aki sajnos túl buta, hogy értse

2. az ostoba, aki úgy dönt, hogy nem akarja érteni és hagyja, hogy mások döntsenek helyette


Ennyi, kár itt magyarázni. Aki nem foglakozik a politikával az e kettő egyike, döntsétek el, ti melyik csoportba tartoztok.


(én egyikre se lennél büszke)

Szép napot, és légyszíves ne akarjátok kimagyarázni, hogy nem így van, így van.

2019. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó válaszoló: legjobb védekezés a támadás élve szerint idenyögött vmi b.romsagot és várja, hogy mindenki rácsapjon, hogy aztán a saját kamu igazát bizonyossa. Komolyan gondoltad vagy tényleg ilyen ostoba vagy?
2019. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem is kell lengyelül érts. A lényeg: hiába nem akarsz látni politikát, nem akarsz beszélni róla, sem hallani, a hatása alól kivonni magad nem tudod (a kérdésed ugye arról szólt).
2019. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

Kiköltöztem az országból.


Egyébként meg tévedsz, ha azt hiszed, nincs hatással az életedre a politika, ha nem foglalkozol vele.

2019. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!