Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a sok...

Mi a véleményetek erről a sok gyalázkodó kommentről amit a halott Andy Vajna kapott?

Figyelt kérdés
Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele. Szégyen gyalázat amit megengednek maguknak egyes emberek! Kárpátia is nem rég kitett egy dalt amiben a saját véleményét fejti ki. Ott is lekellet tiltani a kommentszekciót annyi volt a gyűlöletkeltő és a halálba küldő "hogy képzeli hogy nem azt képviseli amit én" komment. Ezek a dolgok már akkor is túl mentek egy bizonyos határon. Hol marad az emberi méltóság? Kíváncsi vagyok hogy az utcán is ekkora lenne e a szája egyeseknek...

#Andrew G. Vajna #Emberi memtalítás
2019. febr. 3. 01:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Telibefosom Andy Vajnát.
2019. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leír téged! Kíváncsi vagyok merre laksz .... Gyűlölködni azt tudsz verekedni is?
2019. febr. 3. 01:26
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

a híve és a kiszolgálója volt a mostani gyűlöletes rendszernek.

a rendszernek ami magyarország és a magyar emberek ellensége.

tehát nem sokan fognak érte könnyeket ejteni e miatt ez érthető.

ettől még volt pár jó filmje és ennyi.

nyugodjon békében!

2019. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg egy halottrol vagy jot vagy semmit. (politikatol fuggetlenul)
2019. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De egyet értesz azzal hogy ennyire szidják a halála után? Megérdemli ezt? Ennyire sok erkölcsileg 0 ember van? Megértem ha nem szeretted de akkor is ez micsoda? Miért akkora nagy baj ha valakinek más a véleménye? Miért olyan nagy szíven szúrás ez? Ha Fideszes vagyok akkor jobb ha holnap azaz ma már nem is kelek fel?
2019. febr. 3. 01:50
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van!
2019. febr. 3. 01:50
 7/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is halottról vagy jót vagy semmit. Függetlenül attól, hogy milyen ember volt, vagy milyen ember nem volt.


Kíváncsiságból olvasgattam a felesége fb oldalán a kommenteket. Nagyon durva dolgokat olvastam ott. (Függetlenül attól, hogy én se bírom azt a nőt). Megdöbbentett az a mocskolódás, az a gyűlölet.


De azért, ha a Fideszes tábor örült volna ennyire egy ember halálának, meg mocskolódott volna, akkor azonnal ment volna a diktatúrázás, az Orbánozás.


Nyugodjék békében!

2019. febr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

" Megdöbbentett az a mocskolódás, az a gyűlölet."


Érdekes módon az a gyűlölet,amit a fidesz és holdudvara a magyar emberek iránt táplál, vagy az a módszer, ahogy kirabolja, kifossza a magyar népet, senkit sem döbbent meg, vagy csak nagyon kevés embert...

2019. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
47% Én is tudnák mesélni ilyen szépeket az ellenzékről meg hogy például téged is behülyített ..... De egy senkivel nem akarok vitázni ezentúl nem is reagálok rád... Erkölcsileg 0 vagy és még bolond is.
2019. febr. 3. 02:11
 10/32 anonim ***** válasza:
37%

The Mr. Hamster can only be grateful to the Hungarian, as he dedicated his last years to the prosperity of the Hungarian film industry. For example, Oskar received a screening film entitled "Rostás", about a Gypsy man who escapes from the armies of Nazi Germany with Jenő's son. Hoolywood highly appreciated the successful film about the Gypsy, and the Oscar award was guaranteed.


R.I.P.

2019. febr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!