Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a sok...

Mi a véleményetek erről a sok gyalázkodó kommentről amit a halott Andy Vajna kapott?

Figyelt kérdés
Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele. Szégyen gyalázat amit megengednek maguknak egyes emberek! Kárpátia is nem rég kitett egy dalt amiben a saját véleményét fejti ki. Ott is lekellet tiltani a kommentszekciót annyi volt a gyűlöletkeltő és a halálba küldő "hogy képzeli hogy nem azt képviseli amit én" komment. Ezek a dolgok már akkor is túl mentek egy bizonyos határon. Hol marad az emberi méltóság? Kíváncsi vagyok hogy az utcán is ekkora lenne e a szája egyeseknek...

#Andrew G. Vajna #Emberi memtalítás
2019. febr. 3. 01:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írtam még senkiről soha semmi rosszat nyilvánosan, hacsak nem kérdeztek, így aztán Vajnáról sem. Nem vagyok az értelmetlen mocskolódás híve. Ha van okom rá és úgy látom, hogy van értelme, akkor elmondom a véleményemet. Ennek ellenére szerintem egyáltalán nincs igazad abban, hogy halottról ne lehetne rosszat mondani. Ha valaki egy szardarab volt élete során, akkor a halálától se lesz jobb, legfeljebb a világ, hogy már nem a része. Ha valakiről rossz véleménnyel vagyok, akkor a halála sem változtat ezen és élőben is hangot adnék a véleményemnek, ha lenne rá okom. Te biztosan valami erkölcsös lovagként látod magad most, de a tény, hogy értelmetlen agresszióval szeretnél megoldani konfliktust, az ugyanannyit mesél rólad, mint a feleslegesen mocskolódó hozzászólások a többi emberről.


"Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele." Nevetséges állítás. Nem értem hogyan hihetsz ilyen abszolút kijelentésben, amit pillanatok alatt lehet cafatokra szedni példák tömegével. Épp most hallgattam meg a hangfelvételt, amit David Parker Ray játszott le a megkötözött áldozatainak arról, hogy hogyan fogja őket szexrabolgának tartani, kínozni és megerőszakoltatni őket a kutyáival, majd ha megunta őket, félredobni. 3 emberrel bizonyítottan ezt csinálta évekig, de 40-60 a becsült áldozatok száma. A fickó alig volt 1 évet börtönben, mert elvitte egy szívroham 63 évesen. Róla mondhatok csúnyákat vagy akkor is készülnöm kell a lovagi összecsapásra? Hiszen senki sem érdemli meg, hogy halála után így bánjanak vele...


Vajna tudomásom szerint nem kínzott senkit sem házi szexbörtönben, ennek ellenére nem tartom becsületes embernek. A kormányon keresztül sok milliárdal lopta meg a magyar adófizetőket, ha más nem, akkor közvetetten, illetve médiamogulként részt vett egy hatalmas méretű gyűlöletkampányban. Neki hol volt a méltósága amikor rábólintott ezekre? Az ellenzékről meg ne akarj mesélni légyszíves, hozzájuk sincs sokkal több közöm, mint Vajnához.

2019. febr. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasok ilyesmit. Az azért érdekelne, hogy a Kárpátia mit tett ki az Andy Vajnáról.


Különben mindenki azt érdemli meg halála után (is), amit megszolgált életében. Legyünk őszinték.

Szerintem -sajnos- semmi magyar nemzetinek tartott helyen nem volt, nem is lenne keresnivalója, ez tény.

A korábbi, amerikai filmjei sem nevezhetők művészfilmeknek, pénzért íródtak és ráadásul hátsó szándékkal. A Mo-ra hozott mozgókép gyártási stílusa több kárt okozott, mint amennyi anyagi hasznot, ha egyáltalán.

Egyáltalán nem értem, hogy mi lehetett az oka, hogy főnökké tették, és hagyták MO-ot lejárató idegen szemléletű filmeket finanszíroztatni azokkal, akiket maga köré gyűjtött. De egyszer még kiderül az is.

Sokan és sokszor fölhívták a figyelmet a kártékonyságára -és nem csak az anyagi közpénzek leszívására gondolok-, de a hasonszőrűek hálózatán lehetetlen áthatolni.

Kiváncsi leszek, ki lesz az utódja.


Ha valakit valóban érdekel a téma, elolvashatja a Demokratában Deák-Sárosi László blogját Halottról vagy igazat vagy semmit címmel. Sokkal pontosabban megfogalmazza konkrétan, hogy miről is van szó, mint én tudnám.


Akik meg "gyalázkodó kommenteket" fogalmaztak(nak) meg Andy Vajnával kapcsolatban, azok azok az emberek, akiknek a busás adóforintjait elherdálta magára meg a hasonszőrűek köreire NEMZETI álcában. És a magyarokra lejárató módon, ráadásul.

2019. febr. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Életében is sok rosszat írtak róla (most mindegy, hogy jogosan-e) akkor miért írnának róla jót most? A halálával nem változott meg az, hogy mit tett életében.
2019. febr. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Kárpátia is nem rég kitett egy dalt amiben a saját véleményét fejti ki. Ott is lekellet tiltani a kommentszekciót annyi volt a gyűlöletkeltő és a halálba küldő "hogy képzeli hogy nem azt képviseli amit én" komment."


Már nem azért, de a kárpátia ugyan ezt csinálja, senkiknek, hazaárulóknak mondja és elítéli azokat, akik más véleményen vannak. Ugyan úgy gyűlöletkeltő a zene mint a kommentek.


A magyarok többsége ilyen, ezért nem tudjuk elzavarni a fideszt sem a helyéről, mert nem fognak össze az emberek. Mindenki utál mindenkit, senki nem akar a másikkal közösen tenni ugyan azért az ügyért. A fidesz ezt rendesen ki is használja, és jól is csinálják. Ameddig ez a szemléletmód nem változik, nem fog semmi más sem változni.


Az egy dolog hogy Andy Vajna a ner kiszolgálója volt, de egyrészt nem orbán miatt gazdagodott meg, ő már orbán előtt is elismert és gazdag volt. Ezen kívül ugyan olyan ember volt mint bárki más, a halála ugyan úgy rossz dolog mint akár az enyém akár bárki másé lesz. Ha valaki nem kedvelte, nem volt hozzátartozója, nem érdekli az egész dolog (engem sem), akkor meg ne alázza még halála után is, hanem maradjon csöndben. Pár nap múlva már mással fognak foglalkozni az oldalak.


Egyébként a II. világháborúban is azért nyertek a szövetségesek, mert az USA és a britek képesek voltak összefogni egy kisebb ellenséggel (szovjetunió) a nagyobb ellenség legyőzéséért. Ezt itt ma magyarországon nem lehet megtenni, mert ha a pártok összefognának a kisebb rosszal együtt (kinek mi, jobbik, baloldal, gyurcsány stb.), akkor az emberek elfordulnának tőlük, mert ők nem akarnak senkit hatalmon látni xy pártból, vagy mert a párt egyik tagja 20 éve elkövetett valamit és így tovább...

2019. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Halottakról JÓL VAGY SEMMIT így van a mondás.


A fideszes oligarcha holtan is fideszes oligarcha, ez nem gyűlölködés, ez tény.

Sztálint vagy Hitlert se kell szeretni csak azért mert földobták a bakancsot.

A jobberek sokkal többet gyűlölködtek ennél, csak ők élő emberek gyűlölnek és ők valóban ok nélkül.

2019. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Halottakról JÓL VAGY SEMMIT így van a mondás."


Valóban. Ez azt jelenti, hogy a halottról csak az igazat mondd. Akkor is, ha az negatív tartalmú. Sokak fejében éla hibásan fordított, ferdített változat.


Azt látni kell, hogy a gyűlölködő(?) kommentek, vélemények nem az elhalt embernek szólnak, nem közvetlenül az ő személye, tevékenysége az ok. 2006-ban megváltozott valami Magyarországon, nem jó irányba,és ez 2010-től kezdve fokozatosan eszkalálódik. A társadalom megosztottá vált, összefogás helyett egymás torkának esünk nap, mint nap.

Divide et impera.

Az, hogy halott embert gyaláznak, szomorú. De nem Vajna miatt, hanem amiatt, hogy minek, vagy inkább kinek köszönhető, kiknek a felelőssége, hogy idáig jutottunk. Ki osztott meg minket ennyire, ki hozott ennyi embert kilátástalan helyzetbe, ki oszt meg, hogy uralkodhasson rajtunk?


Nyugodj békében, Télapó. Én meg letöltöm a Terminátort oszt megnézem.

2019. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Jó emberek ez nekem egy kicsit sok! Ha meghal a nagypapád vagy az alukád én is kezdjek el káromkodni majd amikor meghal és szidni az anyát hogy nem adta meg nekem a tartozását? A Kárpátia meg csak kifejtette a véleményét és ezért kellett a halálba küldeni értem én hogy neked nem tetszet de az mi? Az mi hogy valaki a a SAJÁT HAZÁJA ellen szavaz? Mindenki tudja miről beszélek ne játszatok meg a hülyét!
2019. febr. 3. 09:32
 18/32 A kérdező kommentje:
*Apukád
2019. febr. 3. 09:33
 19/32 anonim ***** válasza:

"Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele."


Ne feledd, hogy a "senki" kifejezés személyre utal. Itt viszont olyasvalakiről van szó, aki annyira gátlástalan volt, hogy személynek aligha nevezhető. Tárgyakat meg mindenki úgy szid, ahogy akar, nemde?


Egyébként a bányának ehhez mi köze?

2019. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A románok is siratták Ceaușescut, Vajna egy kutya volt, persze nem volt diktátor de a MAGYAR emberek pénzét szívta és azon élősködött.


Nem szokás siratni egy parazitát, mindenki nyugodjon meg az a pénz amit eddig ellopott Timikénél marad és lesz helyette új báb aki betölti az űrt, ugyan úgy él lesz lopva az a pénz csak xy nevéhez fog fűződni.

2019. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!