Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a sok...

Mi a véleményetek erről a sok gyalázkodó kommentről amit a halott Andy Vajna kapott?

Figyelt kérdés
Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele. Szégyen gyalázat amit megengednek maguknak egyes emberek! Kárpátia is nem rég kitett egy dalt amiben a saját véleményét fejti ki. Ott is lekellet tiltani a kommentszekciót annyi volt a gyűlöletkeltő és a halálba küldő "hogy képzeli hogy nem azt képviseli amit én" komment. Ezek a dolgok már akkor is túl mentek egy bizonyos határon. Hol marad az emberi méltóság? Kíváncsi vagyok hogy az utcán is ekkora lenne e a szája egyeseknek...

#Andrew G. Vajna #Emberi memtalítás
2019. febr. 3. 01:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
5%
Pusztán csak irigységről van szó, semmi többről.
2019. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Nem érdemli meg senki sem, hogy halála után így bányának vele."


Miért nem? Nem véletlen, hogy az ókorban is ki volt találva pl. a Tartarosz, ahol azért sokkal durvábban bánnak a halotakkal, mint pár mocskolódás.

A halottról jót vagy semmit meg az egyik legidiótább mai divat.

2019. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
8%
Jogos lenne a gyűlöletet, ha Andy Vajna szegényen jött volna Magyarországságra. Tudom az már önmagában bűn, hogy befektetett és dolgoztatott itt embereket. Ha valakinek nagyobb dolgok vannak a kézen azt mindjárt megkell kövezni. Mondjatok akármit de ez az irigység .
2019. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
**kezén
2019. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező, nem érdemli. Ám ha tevékenyen részt vett ennek a szemléletnek a kialakításában (a gyűlölködés terjesztésében) nem lehet csodálkozni, ha alkotása visszahull a fejére. Holtában is.

Tudod ez olyan: halott katona nem ellenség. Mégis van halottgyalázás.

2019. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Jó emberek ez nekem egy kicsit sok! Ha meghal a nagypapád vagy az alukád én is kezdjek el káromkodni majd amikor meghal és szidni az anyát hogy nem adta meg nekem a tartozását? A Kárpátia meg csak kifejtette a véleményét és ezért kellett a halálba küldeni értem én hogy neked nem tetszet de az mi? Az mi hogy valaki a a SAJÁT HAZÁJA ellen szavaz? Mindenki tudja miről beszélek ne játszatok meg a hülyét!"


Nézd, ha valakivel nem volt becsületes az apám vagy a nagyapám, akkor jogosan szidnák őket haláluk után is. Értelmetlen lenne? Igen, de attól még jogos. Persze mindennek megvan a helye és ideje. Szerencsére tudomásom szerint sem az apám, sem a nagyapám nem adott még eddig senkinek sem okot, hogy haláluk után szidják majd őket. Ellentétben Vajnával.

2019. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
15%
Vajnának mi a bűne?
2019. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27.

Komolyan kérdezed? Hol élsz?

2019. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy gazdag?
2019. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29

Nézz utána, hogyan lett az. Meg hogy mire használta, és hova került ami utána maradt. És ezek csak az anyagiak, nem is a lényeg.

2019. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!