Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasoknak miért nem...

A nyugdíjasoknak miért nem kell TB-t fizetni?

Figyelt kérdés

Egyre többen vannak, és eléggé leterhelik szerintem az egészségügyet.

Nem kimondottan arra gondolok, hogy mondjuk kórházba kerül, és ezzel terheli.

Hanem mondjuk hetente jár a háziorvoshoz, ás másnak ki kell várni azokat a fél órákat amíg bent szórakoztatja az orvost a hülyeségeivel.



2019. febr. 3. 13:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értelmetlen a felvetésed,igazság szerint kellene,abból például az orvosoknak sokszoros fizetést lehetne adni.A politika nem meri felvállalni,mert rengeteg szavazatot lehetne veszíteni.Bokros már régebben felvetette azt,hogy minden nyugdíjas fizessen havonta 5-10 ezer forint eü járulékot.
2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Az egy dolog, hogy te maszeknak is fizetsz, meg TB-t is fizetsz.


DE neked az volt a kérdésed, hogy a nyugdíjasok miért nem fizetnek.

2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert ők a pénzüket az államtól kapják, a tb-t meg az államnak kell fizetni tehát kvázi ez egy nyugdíjcsökkentéssel érne fel, akkor meg a nyugdíjas hordák rágyújtanák a parlamentet orbánra.
2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nyugdíjasok azok, akik a fideszre szavaznak. Kell a szavazatuk.
2019. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"9es miből gondolod, hogy lesz aki fizesse majd?

Szerintem nem tudod mi az egyik legnagyobb baja a jelenlegi rendszernek :)

Ez igazi a nyugdíjrendszerre is"


Tessék, itt a lehetőség, hogy megreformáld a nyugdíjrendszert. Hátha olvassa egy politikus és tetszik neki az ötleted.

Te hogyan alakítanád át, milyen lenne szerinted a jó nyugdíjrendszer?

2019. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

12/15

Sajnálatos, hogy nem érted a logikai összefüggést a kettő között.

2019. febr. 3. 16:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert ha bevezetné ezt a Fidesz, akkor a következő választás brutális zakó lenne nekik.


Ez a szomorú az országban, hogy a nyugdíjas a legnagyobb szavazóbázis.

2019. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenesetre az eléggé vicc kategória, hogy én fizetem, de maszek orvoshoz kell mennem, mert 423123 nyugger van előttem a sorban. Akiknek kávzi én/mi fizetjük."


Én időpontot szoktam kérni, és akkorára megyek oda, bekopogok, beengednek ha kijött az előző és ennyike.


Szerinted őket megkérdezték anno, akarják-e, hogy 45 éven keresztül elvegyék a fele jövedelmüket TB és nyugellátásra? Nem, de elvették! Kérdezték tülük, hogy akartok e taníttatni egy bugris fiatalt főiskolán az adótokból, hogy aztán ilyen kérdéseket tegyen fel? Nem! Miért kéne pont tőled megkérdezni ezt? Le fogják vonni, mert nem kívánságműsor ez.

Egyébként az általam ismert nyugdíjasoknak hányingerük van mind a fidesztől mind az mszp, dk-tól

2019. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elkeserítő,hogy így gondolkodnak a mai fiatalok, gondolom te vagy az aki a tömegközlekedésből is kiraknád a nyugdíjasokat.

Neked nincsenek szüleid, nagyszüleid ?

2019. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!