Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor nőnek a bérek vagy...

Most akkor nőnek a bérek vagy csökkenek?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy nőnek a bérek! Ez nem biztos hogy jó mert megvan neki a hátránya. Az ellenzékkek szerint meg éhen halunk. Ha én azt mondom, hogy gyorsan növekszenek a bérek mindjárt jön az hogy: " Hát az nem biztos hogy jó mert..." Akkor mi legyen csökkenés? Elkellene dönteni hogy most az a baj, hogy csökken vagy pedig hogy növekszik? A családtámogatás se jó mindenkinek akkor megkellene vonni mint 2006-ba vagy hogy van ez?

2019. febr. 3. 23:57
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmad nincs a gazdaság működéséről.

Ez a "szerintem".


A másik fele puszta ténykérdés.


Te elhitted, mert a fidesz mondta. Én meg nem hittem el, mert van szemem, meg némi konyításom a témához. Ilyen egyszerű. Na meg ellátok 2002 elé is. Egyesek csak után.

2019. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

Vagy szerinted csak pusztán hülyeség mert a Fidesz mondta. Ha valamiben nem

ugyanaz a véleményünk akkor mindjárt amit mondok rossz lenne csak mert te nem úgy gondolod?

2019. febr. 4. 23:21
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

"2006-tal kár példálózni. Egy tarthatatlan állapotot kellett akkor felszámolni."


Tegyük hozzá, hogy ez a tarthatatlan állapot azt takarta, hogy 1000 milliárddal számolták el a hiányt, amiről se a választókat se az uniót se senkit nem tájékoztattak.

Most képezeljük már el, hogy hány szar-gentinit kapna egy ilyen húzásért a fidesz...

2019. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

"Vagy szerinted csak pusztán hülyeség mert a Fidesz mondta."


Valóban a fidesz mondta és valóban hülyeség. Eddig a tények. Nyilvánvaló politikai haszonszerzés céljával. Ez már a feltevés.


"Ha valamiben nem


ugyanaz a véleményünk akkor mindjárt amit mondok rossz lenne csak mert te nem úgy gondolod?"

Ha esetleg azt is leírnád, hogy ezt honnan vetted, hálás lennék.

Amit mondasz, azért rossz, mert tévedés. Mert nem egy teljes szakaszt elemez, hanem annak egy részét. Kiindul egy állapotból, bem nézve annak előzményét. Kiindul egy hibás feltevésből, nem foglalkozván annak csekély valóságtartalnával. Nem tudom ennél egyszerűbben szemléltetni. Ennyire egyszerű, nem kell ebből üldözési mániába ätcsapni!

2019. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Akkor tessék megcáfolni amit mondok! :)
2019. febr. 4. 23:41
 46/55 anonim ***** válasza:

#44!


Ne etesd a trollt.

2019. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Kinek cáfoljam meg? Neked?


Téged eddig sem nagyon zavartak a tények, most mitől változna ez meg?

2019. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Igen cáfold meg különben ez csak üres fecsegés! :)
2019. febr. 5. 12:38
 49/55 anonim ***** válasza:
Ha te azt állítod, hogy a fű kék, de én ezt nem cáfolom meg, akkor az eszerint üres fecsegés. Kérdés, ez mennyiben befolyásolja a fű színét. Szerintem semennyire.
2019. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Igen az.
2019. febr. 5. 14:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!