Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor nőnek a bérek vagy...

Most akkor nőnek a bérek vagy csökkenek?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy nőnek a bérek! Ez nem biztos hogy jó mert megvan neki a hátránya. Az ellenzékkek szerint meg éhen halunk. Ha én azt mondom, hogy gyorsan növekszenek a bérek mindjárt jön az hogy: " Hát az nem biztos hogy jó mert..." Akkor mi legyen csökkenés? Elkellene dönteni hogy most az a baj, hogy csökken vagy pedig hogy növekszik? A családtámogatás se jó mindenkinek akkor megkellene vonni mint 2006-ba vagy hogy van ez?

2019. febr. 3. 23:57
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Nem èrdekel különösebben a magánvéleményed. A tények érdekelnek.
2019. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Uuu ezt mondthahatm volna neked is!
2019. febr. 5. 14:29
 53/55 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest nagyon kepesztettél. Legalább ne csinálnál segget a szádból...
2019. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

@WBiker

Ha cáfolod a kérdező állítását, akkor megérdemelne komolyabb érvelést is annál, mint hogy a tények nem őt igazolják. Egyébként nem muszáj a kérdésére válaszolni.

2019. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

utolsó (ergo kérdező...?🤔)

A kérdésére kapott választ. 23.


A többi csak elfogult szájtèpés a részéről.

Ő 2002-ig óhajt tekinteni. A gond nem ott kezdődött. Ennek felismeréséhez elfogulatlan gondolkodás és gazdasági ismeret volna szükséges.

Nekem nem cèlom őt meggyőzni. Olyan hitben él(sz), amilyenben akar(sz). Mindössze jeleztem, hogy téved(sz).

2019. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!