Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Építsünk több bölcsödét,...

Építsünk több bölcsödét, legyen kamatemelés,70 éves korba menjünk nyugdíjba?

Figyelt kérdés
Ezeket ajánlott egy nemzetközi szervezet. Az ellenzékünk nagyon szereti azt betartani amit az EU valamint a nemzetközi szervezetek mondanak. " A bérnövekedés a versenyképesség rontása mellett az inflációs várakozások révén a monetáris politika módosítását kényszerítheti ki " vagyis a Magyar Nemzeti Bank emeljen kamatot mert gyorsan nőnek a bérek? Én úgy tudtam hogy például az Audinál a magasabb bérért volt sztrájk. A túlóra törvény miatt ami megengedi, hogy többet keresünk több munkával voltak tüntetések! Magasabb bért szeretett volna mindenki de akkor dupla kamatot is? Nem lenne jobb most akkor ha nem lenne béremelkedés? Zárjunk be korházakat hogy így a megmaradtakat bírjuk jobban fejleszteni? Dolgozzanak az öregek mert a fiatalok nem akarnak és ezért menyünk 70 évesen nyugdíjba? Vissza az ellenzékhez aki az ilyen nemzetközi szervezeteket valamint az EU tanácsait elfogadja és leszavazza a saját országát a vitákon. Szerintem semmivel sem lenne jobb ha ők lennének főleg akkor ha a migránskérdésbe is egyet értenek kinézem belőlük. 2010 mindent megcsináltunk a "nagy szervezetek nevére hivatkozva" mégse éltünk jobban.

2019. febr. 4. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem de ennek nem az volt a célja hogy ezt a problémát megoldja. De szerintem ebbe nincs semmi vérlázító!
2019. febr. 5. 00:06
 12/16 A kérdező kommentje:
De ha mindenki 63 évesen mehetne nyugdíjba az meg nem lenne jó mert akkor 1957-ben születettek kevesebbet dolgoznának 2 évvel.
2019. febr. 5. 00:18
 13/16 anonim ***** válasza:

"De ha mindenki 63 évesen mehetne nyugdíjba az meg nem lenne jó mert akkor 1957-ben születettek kevesebbet dolgoznának 2 évvel."


Hát akkor miért gond a 70 éves nyugdíjba menetel?

Hiszen akkor te csak kevesebbet dolgoznál 5 évvel.

2019. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szóval csak azzal van bajod, hogy neked kell többet dolgoznod? Ha másnak többet kell az már nem gond?
2019. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Így is úgy is valakinek többet kell!
2019. febr. 5. 10:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor legyetek már ti, dolgozzàl, ne háborogj.
2019. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!