Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon jól meg...

Ha Magyarországon jól meg lehet élni, miért beteg a magyar nép?

Figyelt kérdés

Alacsony bérek, kilátástalanság, sok stressz, idegesség ami nyilvánvaló h abból is ered, hogy nem jó a politikai vezetés.


Egészségtelen a magyar nép, míg itt 60.eletevunk betöltése után betegek leszünk, addig Svédországban 73 ez a szám! Tehát 13 évvel később...

Ott van elég pénzük lakhatásra ételre és hogy vígan megéljenek nyaralgassanak.

Itt ezzel szemben élhetetlen bérek és nyugdíj, rossz egészségügy, bizonytalanság.


Spanyolországban 85 év az átlagéletkor míg itt 10el kb kevesebb.... Bulgáriában 73 ami nem sokkal van alattunk és az az utolsó az euban.


Kérdem én, akkor minden rendben van az országban?



2019. febr. 5. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Aha. A kormány a hibás azért mert én nem megyek sétálni naponta fél órát és egyre kövérebb vagyok. A kormány a hibás azért mert gyümölcs helyett a sört veszem meg a boltban. A kormány a hibás azért mert rosszul választom meg az ételeimet és annyit eszem néha, hogy bealszom utána. A kormány a hibás mindenért, azért is hogy már harmadszorra küldtek meghívót az ingyenes rákszűrésre, rá is értem volna mindháromszor de nem mentem el.

Értem. Jó hogy most már tudom én semmiről nem tehetek.

Biztos csuda jó kormánya van a svédeknek, hogy ennyire bele tud szólni a napi vásárlásaikba, életmódjukba, orvoshoz járásukba.

2019. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Milyen gyümölcs milyen sor? Ember már lassan a legtöbb embernek élelmiszerre sem lesz pénze. Mellesleg nem tudnak sokan minőségi élelmiszert venni mert kell számlákra.


Egyébként a kormány a csókkal szépen felvitte az ingatlan árakat, pedig a 10+10et csak az tudja igénybe venni aki nagy keresetű....


Az emberek stresszelnek idegesek kiszámíthatatlan a jövő így a stressz hatására megbetegednek. Bár úgyis az a kormány célja h minél hamarabb meghaljanak az emberek.

2019. febr. 5. 21:01
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Ez genetika.Túl kicsi ez az ország.Itt már mindenki valakinek a valakije,ezt már úgy hívják,hogy beltenyészet.

A nagyját az apjuk csinálta,az apraját meg a nagyja.

Az ellenzék egy pár szavazatért a saját muterját is megcsinálja.

2019. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok múlik azon, hogyan gondolnak az emberek a saját életükre, mit tartanak fontosnak és mit nem, mennyire erős a társadalmi tudat és az egymás iránt (és a környezetünk iránt) is elkötelezett felelősségvállalás. Ezek velünk kapcsolatban nem igazán a jellemző tulajdonságok. Ebből is következik, milyen vezetőket engedünk magunkra, meddig tűrjük meg őket, mennyire kérjük számon a tevékenységüket (nem csak a vezetőket, a képviselőinket is beleértve).


A többi dolog, amit írsz, alapvetően ebből fakad szerintem, és nem, nincs minden rendben, de ezt a mindenkori kormányra kenni tipikusan az a hozzáállás, hogy nehogy a saját problémáinkkal mi küzdjünk meg, ők azért vannak, hogy megoldják helyettünk. Hát nem, pontosabban nem egészében. Hidd el, nem jön még egy Jézus, aki elviszi helyettünk a balhét.

2019. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te valamit félreérthettél. Aki mondja ezt, ne félj, jól megél. Amikor ezt mondta, nem rád értette. És mennyien elhiszik.

Igenis Magyarországon jól meglehet élni. Soha senki nem mondta, hogy mindenkinek, mégis mindenki ezt hiszi. Ezt hívják kiváló retorikának.

Nem az a poén, ha igazat mondanak, és te elhiszed. Hanem próbálj orbitális sületlenséget elhitetni. Ha ez megy, jól fogsz élni Te. A többi meggebed, de ez mit érdekel téged.

Szóval ne abban kételkedj, ami igaz. Hanem abban, mai nem!

2019. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!