Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak, mit szóltok...

Kormánypártiak, mit szóltok ahhoz, hogy Bayer Zsolt szerint a Bud Spencer és Terence Hill filmek rossz hatással vannak a kereszténydemokráciára?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 20:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, ezek a filmek rossz hatással vannak ránk. Még jó, hogy itt van a Bayer show mert az kompenzálja a sok rossz hatást.
2019. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell vele ennyit foglalkozni, ő egy primitív tyúkszar.
2019. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsétlen fickónak már teljesen elmentek otthonról.
2019. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
6%

#10

Állítólag a nagyapja valami Doktor Főhajjakend Atyaúristen Uraság volt Budán és cselédeket tartott a család, aztán jött a Vörös Hadsereg és a komcsik és a cselédek mind felszabadultak. Aztán, amikor a nagyapja később találkozott az egyikkel, akkor letegezte őt, mire a volt cseléd azt mondta Bayer nagyapjának, hogy most már nem lehet őket letegezni csak úgy, most már nekik is kijár a tisztelet, mert véget ért a régi világ. Ez Bayer nagyapónak nagyon rosszul esett és állítólag tönkre is ment tőle, ezért utálja Bayer annyira a gonosz, büdös prolikat, mert tönkretették az ő családi idilljüket.

2019. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%

És ezt mikor és milyen környezetben mondta, azt meg lehet tudni?

És melyik filmekre?

2019. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
2019. febr. 5. 21:07
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Bayer? Úri családból?? Én azt hittem valamilyen proli romanyomortelepen nőtt fel
2019. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
26%

Ez a "kereszténydemokráciára" esküszöm olyan mint Észak Korea-ban Kommunizmus.

Semmi mást nem takar mint ezt az egész agyabateg propagandista ,rettegtető, agymosó rendszert foglalja össze.


Az általuk terjesztett agyabeteg hülyeségek és az oktatás szándékos tönkretétele pedig pusztítóbb az ország gazdasági és kulturális fejlődésére mint Fekete Pákó összes zenéje együttvéve egy hónapon át.


Amúgy ha Bayer mond valamit azon minimum röhögni illik.

Ő mondta azt is de jó mert Munkaerőhiány van és nem munkanélküliség.

Ja előbbi csupán azt jelenti h nincs elegendő foglalkoztatható ember ezért gazdaságilag nem fejlődik az ország. Ezért hívják hiánynak mert szűkséges lenne X mennyiség de NINCS !

DE lehet örülni a hiánynak, ha minden így megy tovább hamarosan nyugdíjat se fognak tudni fizetni.

Mer nem lesz miből.

Úgy milyen JÓ ?

2019. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

16

Még annak idején láttam, de nem maradt meg, mint fő mondanivaló. Valami mellékes megjegyzés lehetett szerintem.

Ha majd lesz elég időm rá, talán megnézem még egyszer, hogy lássam, miről van szó. DE ez majd MÁSFÉL óra, könyörgöm, és nem vagyok időmilliomos, sajnos.

2019. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy abban igaza van, hogy Bud Spencer és Terence Hill limonádévígjátékai nem járulnak hozzá az emberiség művelődéstörténetéhez, de nem értem az összefüggést...
2019. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!