Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak, mit szóltok...

Kormánypártiak, mit szóltok ahhoz, hogy Bayer Zsolt szerint a Bud Spencer és Terence Hill filmek rossz hatással vannak a kereszténydemokráciára?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 20:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Ez az ember meg rossz hatással van a jó ízlésre....
2019. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit tett volna Bud, amikor hat ember felébreszti a kamionjában, és azt mondják neki: Kifelé! Ez a miénk!

Természetesen mind a hatot laposra veri, és nem ő ütött először.

2019. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
7%
Egyetértek. Be kellene tiltani az ilyen külföldi moslék trágár verekedős filmeket. Magyar TV-be Magyar filmet!
2019. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
90%

A Bayer mióta keresztény?


vallásos emberek nem gyűlölködnek, hazudoznak megrendelésre.

Ez a retardált fityfasz, megérett már egy nagy verésre, egy amolyan Piedonés letaglózásosra:)

2019. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Egy ilyen baromnak nem kell komolyan venni amit mond
2019. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
33%

Erre mondják azt kérdező, hogy ügyes!

Bedobtál egy szöveget, hogy azt mondta a Bayer.. és mellékeltél egy linket, amin egy jó hosszú műsor van, 1 óra 22 perces, remélve, hogy a kutya nem ellenőrzi le.

Hát nem jött össze, megnéztem. Amúgy köszi, élvezetes volt, neked is ajánlanám, hátha okulnál belőle.

Ugyanis NEM VOLT BENNE amit Bayernek tulajdonítottál. Egy szót sem beszélt Bud Spencerről, sem a kereszténydemokráciáról.

Szóval kezdjük újra!

Hol mondta és mit is mondott valójában Bayer Zsolt?

2019. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
30%

26

Köszönöm. Szóval akkor még nincs baj a memóriámmal, hogy nem emlékeztem.

Pedig a Bayert azért is figyelem, hogy változott-e, amióta áttért katolikusnak. Mert evangélikus volt, és problémái voltak, nem is csodálkozom, több országbeli evangélikus kívülről látott tapasztalataim alapján.

És csodálkoztam azon is, hogy nem inkább reformátusnak tért át, ahogy látom, közelebbinek tartottam a gondolkodásához.


Bayert támadók; szánalmasak vagytok.

2019. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
26%

#27

Ezen én is csodálkoztam, úgy gondoltam a református inkább közelebb állna hozzá.

Bayer egyébként egy jelenség, olyan amilyen, én és szerintem sokan mások is, pont azért kedvelik, mert pont ilyen a stílusa, a szóhasználata, a mondandója. Az, hogy ennyire célpontba teszik az ellenzői, az éppen azt mutatja, hogy célba is talált a szavaival és szövegeivel.

2019. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz videóért, megfogom keresni az eredetit! Egyébként meg Bayer ahogyan beszél, az a stílus, az maga a kereszténydemokrácia? Hogy "lószar" meg "b*szki" és még sok olyan jelzőt használ másokra, ami nem éppen a keresztény erkölcsét tükrözi.
2019. febr. 6. 08:53
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Te mondd, hogy "Bud Spencer és Terence Hill filmeket csak a proli ateista libsik néznek", a te hangod mélyebb!
2019. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!