Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter jó miniszterelnök...

Jakab Péter jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon tökös kimerítő mondani az igazságot, a hír tvben is elmondta a tüntetők követeléseit annak ellenére, hogy zsarolta a láthatóan tehetségtelen műsorvezető.

#Jobbik #Hír tv #Jakab Péter #tökös legény
2019. febr. 6. 11:18
 1/9 Sulek Péter ***** válasza:
90%
szerintem ez még kevés a Miniszterelnökséghez.
2019. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már mondtam neki, hogy legyen miniszterelnök, de nem akarja! Felesleges ezzel piszkálni, még a végén csúfolódásnak veszi.
2019. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább már akkor Bartos legyen a vén komcsi. :D
2019. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Remek lenne. Csináltatna egy új pólót, hogy "én vagyok a legeslegfaszább miniszterelnök", kormányülésen csak bebacná a a dzsekijét a sarokba, egyből rendbejönne az oktatásegészségügy, a külföldre menekült színejava magyarságunk pedig rögvest hazatérne. Mészárost és Orbánt pedig személyesen pofozná fel, mielőtt átadná őket a boldogan ünneplő tömegnek, hogy csináljanak velük azt, amit akarnak.
2019. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Biztosan, de ki az a Jakab Péter!
2019. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

?

Kérdőjelet akartam a végére.

2019. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Fogalmam sincs, azt sem tudom, ki az...
2019. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
A mostaninál csak jobb lehet (mondjuk nincs túl magasan a léc). Nekem szimpatikus. Egyenes, gerinces embernek tűnik, ami nem sok van a mai politikában. De előbb polgármesternek szeretnénk, hogy gatyába rázza a várost, aztán vihetitek.
2019. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Inkább tartsd meg.
2019. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!