Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kormánypárti szavazóknak...

A Kormánypárti szavazóknak nem rossz Mészáros Lőrincz gazdagodása?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 11:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

*Lőrinc


Állandó indokok Lőrinc mellett:


- legalább itthon marad a pénz, nem a szemét multi viszi ki

- rendes az alkalmazottaival


Ennyi :D

2019. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert ők is kapnak egy szeletet a tortából. Vagyis, hát, lenyalhatják Lőrinc ujjait. De az nekik épp elegendő
2019. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem rossz. Neked hol fáj tőle?
2019. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Az ellenzék lassan többször mondja ki Orbán és Mészáros nevét mint a Fideszesek a Sorost! :D
2019. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

...mert talán így az agymosott "orbánzombi" állampolgároknak is eljut a tudatába...

:)

2019. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak irigykedés. Igen Krisztián vagyok de nem Molnár Krisztián de akkor is ez irigykedés ! :D
2019. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem is értem a kérdést. Miért lenne rossz egy honfitársunk meggazdagodása? Miért nem kérdezed, hogy nem rossz soros meggazdagodása? :XD
2019. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Eus pénzek ellopásával?
2019. febr. 6. 12:20
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Belőled is lehetne mészáros így. Be kell nyalni magatokat az elitbe oszt kész.... Gondoljátok máshol nincsenek ilyenek?
2019. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Ez több lépcsős folyamat. Eddig sok olyan volt, aki azt mondta, "Nem is olyan gazdag az csak a szemét libsi média hazudja róla".

Aztán amikor kijött a Forbes jelentés, akkor ezek többségében elhallgattak.

Aztán van olyan, aki tényleg elhiszi, hogy egy ilyen sík, semmihez nem értő ember 4-5 év alatt senkiből az ország legmagasabb emberévé avanzsál ÖNERŐBŐL, úgy hogy semmi értéket nem állít elő, semmit nem csinál csak közbeszerzéseket nyer (ami egy kicsit furcsa tekintve hogy semmihez se ért). Mert még ha ő találja fel a Fészbúkot vagy az angolvécét akkor azt mondom, de így...

És van a harmadik, amelyik a legrosszabb, aki saját maga is tudja hogy ez az ember ellopja a magyar adófizetők milliárdjait, de azt mondja "Nem baj, mert legalább magyar zsebben magyar földön marad a pénz" - ez megjegyzem addig fog tartani amíg meg nem roppan a Fidesz, utána viszik külföldre, sőt talán már most is kinn van. Tehát legitimálja a lopást az, hogy magyar ember teszi. Az ilyentől szoktam megkérdezni hogy akkor Gyurcsány (töredéke) vagyona miért zavarja annyira, ha az is magyar ember?

2019. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!