Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Andy Vajna kaszinói be voltak...

Andy Vajna kaszinói be voltak kötve a NAV rendszerébe?

Figyelt kérdés
Ez így illegális működés ha tényleg igaz. És nem tudom ki veszi át ezeket, de nem hiszem h be fogják kötni ha nincs.

2019. febr. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem. És persze legálisan nem.
2019. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azok nem.
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Ezek legálisan működő kaszinók, és nagyon szigorúan ellenőrzik őket, felesleges lenne pluszban még a NAV rendszerébe is bekötni őket. Így is tudnak róluk mindent, nem tudnak csak úgy milliók eltűnni véletlenül egy kaszinóból.
2019. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Huhhh hogy mindenre van egy gyenge lábon álló magyarazat....

Tehát akkor nem tartják be a törvényeket, amit másoknak be kell....

2019. febr. 7. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan erről ment a hiszti, hogy minden szerencsétlen tanyasi kisboltnak kelett one-line pénztárgép, de a kaszinók (és nem igen volt más mint a Vajna félék) nem voltak bekötve a rendszerbe.
2019. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Próbáltam a kormányzati kommunikációt utánozni, megelőzve a fizetett fidelitas trollokat. Egyáltalán nem gondoltam komolyan azt amit az előző a válaszomban írtam. :)
2019. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaa értem bocsi :D

Nem én pontoztalak le amúgy.

De amúgy tényleg van a fideszeseknek mindenre magyarázata.

2019. febr. 7. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül Fidesz zsebekbe becsatornázva. Ez nem változik, tehát nem szabad bekötni a NAVhoz sem.
2019. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!