Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért tartja annyira...

Orbán miért tartja annyira nagyra a V4eket?

Figyelt kérdés

Hogy gazdaságilag és politikailag is milyen erős stb.

Ez egyáltalán nem igaz, vagyis ebben a formában nem igaz.

Ő már Németországhoz hasonlítja pedig nudli Németországhoz képest ez a 4 ország. Még a népessége is kevesebb. Gazdaságilag gyengebb. Gyakorlatilag perifériás országokról van szó.



2019. febr. 8. 05:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es. Mivel magyarázod hogy a kint élők mondják hogy rémálom ami ott van?
2019. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem magyaráznám mások véleményét. Én 3.5 éve vagyok Németországban, pontosabban Berlinben, csak annyit mondanék, hogy akinek nem tetszik itt, az nyugodtan hazamehet az orbáni kánaánba. Ezt egyébként az Orbánt istenítő németeknek is tudom ajánlani. Valamiért nem látom ennek ellenére a tömeges mozgást Magyarország felé. Az itteni utcákon viszont egyre több magyar szót hallani, és nem turisták.
2019. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gondolom az Orbánt istenítő németek se tapasztaltak semmi rosszat! LOL

10-ből kb 2 valóban ezt mondja mint te.

2019. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó, az ilyen hasraütésszerű statisztikákat hanyagoljuk már. Nem gyanús, hogy 10-ből 8 magyar szerint Németország katasztrofális hely, de valamiért mégsem megy haza? Természetesen lehet rosszat tapasztalni, hiszen tökéletes ország nincsen, én csak javasolnám az Orbániát idealizáló németeknek, hogy próbálják ki, szabad mozgás van az EU-ban, és nem csak keletről nyugati irányban. Ja, de nyugdíjasként a leköltözni a Balatonhoz nem ér!
2019. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te is tudod hogy magasabb az életszínvonal. Nem az Orbán hibája, a migrációnak sincs köze hozzá. Ne keverjük a szezont a fazonnal.
2019. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát te mondtad, hogy rémálom.
2019. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!