Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A soros migráns Brüsszel...

A soros migráns Brüsszel kampány után mi lehet az új kampány majd?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem amíg a Fidesz kormányon lesz, addig nem lesz más téma. És ez még elég hosszú idő, mivel 2030-ig tervez maradni Orbán. Sorosnak meg meglesz az utódja, ha esetleg meghalna. Szóval jobb ha megszereted ezt a dumát, mert még sokáig hallgathatod.
2019. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sosem vettem be ezt a kampányt es már nagyon unom mert nincs semmi de állandóan soros soros soros. Meg támadás készül hazánk ellen stb a hírekben. Megjegyzem nem én nézek TV2 hírt hanem az édesanyám filmezik az izaura tvn és ott bevagjak a TV2 reklamokat
2019. febr. 8. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

értelem szerűen ha sikerül mondjuk egy ellenzékinek kiemelkednie,vagy a kiemelkedés előtt áll,vagy nagyon kedvelt,akkor annak a totális lejáratása,akár a legundorítóbb leghazugabb módokon.

ha jól láttam ezügyben most azt találták ki,hogy márky zaj felesége egy csecsemő tömeggyilkos.

tőle nagyon be lehetnek fosva,ha ekkora ostobaságot erőltetnek vele szemben.

meg eleve nem is őt bu-zizzák,hanem a feleségét a családját.

ez a szint már a legalja alatt van már a fidesz propaganda részéről.


de most ez a soros egy kicsit háttérbe került és ez a jobban teljesít hazug ostobaság van most erőltetve.

2019. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenen nem érdemes gondolkodni, mert csak tipped adnánk vele is, akaratlanul...
2019. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanez lesz mindig a téma, elég ennyi a zombihadnak, a tényekre úgysem kíváncsiak, ez a hármas jelszó meg nagyon jól bevált a néphülyítésnél, így továbbra is ezeket fogják mantrázni. A nácik is ezt csinálták, náluk is mindenért csak a zsidók meg a kommunisták voltak a felelősek egészen 1945-ig.
2019. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Még csak most jöhet a "migránsozás" java az EU-Arab LIGA egyezmény vétójával...

Ismét több tízmillió illegális(!) migráns fog ránk törni meg elfoglalni meg elvenni meg stb,stb,stb...legalábbis a kormányzat szerint.

2019. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanez csak fordítva: Brüsszel-migráns-Soros.
2019. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
ne aggódj kérdező, amíg a "miért a fideszre szavazott?" kérdésre azt a választ kapod, hogy "hámermegvédminketamigáncsoktooouuuul", addig nem nagyon kell agyalnia a habony műveknek újabb néphülyítésen.
2019. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!