Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért támogatja...

Orbán Viktor miért támogatja ennyire a családokat?

Figyelt kérdés

Illetve miért támogatja azokat ennyire akik dolgoznak?

3-4 évvel ezelőtt amikor én dolgoztam akkor persze nem volt ennyi támogatás 60-70 ezer forintos fizetések voltak most meg 100-150 ezer forintok a legkisebb fizetések.


Orbán Viktor valóban ennyire fel lendítette a gazdaságot?



2019. febr. 11. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, és nagyon nem támogat az állam. Kézhezkapás előtt már viszi a fizetésem felét az állam (tb, képzési, nyugdíj, csakúgy járulék, mermérne járulék, és még ezt is járulékok + még erre rá az szja).


Ha akarok venni valamit, 27-60%-os adó van rajta, +rezsiadók. Így körülbelül a fizetésem 70-75%-a az államhoz kerül, a semmiért cserébe.

2019. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért, támogatja?

Én csak azt látom, hogy egy kiváltságosnak beállított rétegbe pumpálja a pénzt, a társadalomra pedig szarik. Az összes családbarátnak belengetett intézkedése nem egyéb egy kollektív szopórollernél. Volt lto. Sokan elérhették. Gyorsan kinyírta. Most van csok. És sokszorosan be is szűkült a jogosultak köre, de még szükebb azoké, akik ténylegesen tudnak is élni vele.

Itt ez a kétségbe esett adakozó lépése a 4 gyerekes anyákhoz. Pár hónapja még a 3 gyerekeseket is szédítette. Most gyorsan meggondolta magát. Rohadtul nem javul a születésszám, ez a marha meg azt hiszi, hogy ha ilyen apróságokkal kiszúrja az emberek szemét, azzal javulni fognak a dográfiai mutatóink. Okos és felelős ember ilyen ígéretre nem fog bevállalni egy ficicsapatnyi gyereket. Meg aztán az elsőt is fel kéne valahogy nevelni. De azokra meg szarnak.

2019. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!