Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora a kormány tényleges...

Mekkora a kormány tényleges támogatottsága ha csak belföldet nézzük?

Figyelt kérdés
Van arról valami megbízható, hiteles és független adat, hogy a nem szavazókat is beleértve (de kizárva azokat akik nem itt élnek tehát nem lenne joguk szavazni) a teljes népesség körében hány % a támogatottsága a kormánynak? Kíváncsi vagyok, én 15% köré saccolom.

2019. febr. 11. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Annàl jóval több. Rengeteg az ostoba, megalkuvó, empàtiahiànyos, akiknek ez a politika tetszik
2019. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Én meg Mesterházynak, Bajnainak és gyurcsánynak hiszek, akik többször elmondták 2010 óta, hogy aki otthon marad és nem szavaz rájuk az a fideszt támogatja.

Tehát a fidesz támogatottsága 65-70%.

2019. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a tipped. A legpesszimistább közvéleménykutató szerint is 23 százalék, de általában a 30-as tartományba teszik. Nem a kormányt vizsgálták mondjuk, hanem pártokat. A hiteles az, ha minden egyes embert megkérdeznek, erre azonban csak 4 évente van lehetőség
2019. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kissé elsaccoltad.

[link]

Mennyit saccolsz a többinek?

2019. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mérhető támogatottsága.
2019. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mivel a fellelhető adatok elégségesek a számítások elvégzéséhez, ezért én annak idején vettem a fáradságot és kiszámoltam. Persze rengeteg közvetett adatot is figyelembe kell venni, és ezek okszerű sorrendjéből kiszámítható. Nem egyszerű, nekem egy teljes napom ráment.


Kb 32% jött ki.

2019. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
#6 nekem csak 3,5 órámba telt, de hibáztál, rossz volt amit az első 1,5 órában összesítettél. A helyes eredmény 59,7%.
2019. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kommentár a 4-es ábrájához (köszönet érte):

különböző okokból, de rendszerint a Nézőpont és a Medián egyaránt magasabbra méri a Fideszt a reálisnál;

az Iránytű tipikusan a Jobbikhoz, a Publicus tipikusan az MSzP környékéhez húz;

az IDEA módszertana eltér a többiekétől, gyakrabban használ online kérdőívet, és néha egy kicsit pontatlan;

a Századvég a Fideszhez húz, de a Nézőpontnál óvatosabb;

összességében: a reális érték alighanem valahol a Závecz 32-je felett, de a Medián/Nézőpont 38-38-e alatt keresendő.

2019. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Szóval a kérdező tippjét kb. megduplázni, +hozzáadni mondjuk az mszp támogatottságát.
2019. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
40%
Tekintettel arra, hogy magas részvételi arányok mellett is nagyjából a választók fele rájuk szavazott, 50% körüli lehet.
2019. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!