Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán nem fél, hogy a nyelvi...

Orbán nem fél, hogy a nyelvi kurzus keretében külföldre látogató diákok külföldre mennek később?

Figyelt kérdés
Meglátják, hogy ott nem a nyomor van

2019. febr. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem mondta hova. Lehet hogy Belarusz, Oroszország meg Moldávia a lesz a célpont.
2019. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
DEhogy fél, pont azért támogatja a fiatalok külföldi tanulását, hogy itthon az országban csak a sikhülye képzetlen egysejtűek maradjanak.
2019. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

#2

Nem értem miért mindig magatokból indultok ki. Csak mert ti itt maradtok és "sikhülye képzetlen egysejtűek " vagytok, a kettőnek még nincs kapcsolata egymással.

2019. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen kérdések egyértelműen rávilágítanam arra, hogy milyen értelmi képességű és tájékozottságú célközönséget tud megszólítani az ellenzék.
2019. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem számítanak következő ciklusra, így beígérnek minden szépet és jót, hogy aztán a következő kormányon legyen számon kérve. a túlóratörvényt is ezért szavazták meg szerintem. meg a 3as metrót is ezért kezdték el most felújítani. anyagi terheket próbálnak tolni a köv kormányra, hogy azok úgyse bírják majd pénzzel, aztán tudnak majd mutogatni, hogy ugye jobb volt míg mi voltunk
2019. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!