Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírás gyűjtés, feljelentés?

Aláírás gyűjtés, feljelentés?

Figyelt kérdés

Szoktam menni piacra vásárolni és hétvégén gyakran van ott aláírás gyűjtés erre arra.

És már nem egyszer vettem észre,hogy ha DK-s,MSZP-s,vagy Jobbikos pult van ott,akkor mennek oda a biztonsági őrök vacakolni,hogy nem lehetnek ott.

Volt,hogy a rendőrséget is rájuk hívták.

Olvastam,hogy a Fideszes kerületvezetés fel is jelentette őket,amit persze elveszített,mert teljesen jogosan lehetnek ott.

De a lényeg,hogy a Mi Hazánk mozgalom is ott van minden hétvégén és őket nem zargatják,meg nem jelentgetik fel.

Kérdezem,miért?

Ők valami Fidesz kegyencek?

Vagy csak azért tartják őket,hogy bomlasszák és megosszák az ellenzéket?Mert nem ismerem az ő tevékenységüket,azért kérdezem.



2019. febr. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
A Mi Hazánk egy Fidesz-báb, akik az új Jobbiknak állítják be magukat, közben pedig mindenben egyetértenek a Fidesszel és nagyon jól megvannak velük. Arra kellenek, hogy a Jobbiktól szavazókat raboljanak, mert a Jobbik szavazótábora veszélyes a Fidesz 30%-ára. Ennyi a történet.
2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sejtettem valami ilyesmit.Mert más oka tényleg nem nagyon lehet egy ilyen kivételezésnek.

De hétvégén odamegyek és megkérdezem tőlük,mert ők minden hétvégén ott lehetnek,míg a többit csak havonta 1x látom.

2019. febr. 11. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne menj, mert akkor hétfőn már te is sorosbérenc migráncssimogató leszel.
2019. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

haha:)

De erről volt valamelyik nap egy jó kérdés,hogy

-Hol lehet jelentkezni sorosbérencnek és mennyit fizet?

2019. febr. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!