Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért csak a gazdago...

A kormány miért csak a gazdagokat támogassa a szegényeknek miért nem ad kedvezményeket?

Figyelt kérdés

Ez a Csok támogatást is csak a gazdagok vehetik igénybe akiknek 200-300-400 ezer forintos fizetésük van tehát magyarul mondva a gazdagoknak adja a pénzt a kormány hogy még gazdagabbak legyenek.


A politikusok a maguk fajta embereket támogassák de a rászorulókat miért nem?



2019. febr. 13. 00:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legfőbben a nyugati országrészekben élő multimilliomosokat támogatja akik szénné keresik magukat Ausztriában, lásd GYMS és VAS megye a legfideszesebb régió.
2019. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

A "Mindentudó" mindent tud, és lenéz mindenkit...

Mind a húsz évével...

2019. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Tévedsz nem nézek le mindenkit. De ha valaki az édes kevés 200 ezret keresőt gazdagnak nézi az kb közmunkásbérrel rendelkezhet. Mivel 200 maximum csak az ötven ezer körül keresők számára jelenthet gazdagságot. Mert kb semmire se elég. De a 300 nettó sebjelent gazdaságot. Vagy te annak tartod. Egyébként 39 vagyok még egészen áorilis 7.-éig mikor a 40-et töltöm.
2019. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Csatlakozom az előttem szólókhoz ez még messze nem számít gazdagnak.

Itt az élő példa hogy a magyarok többsége szegénységben szocializálódott így a szemükben már az is gazdag ember aki úgy él hogy ki tudja elégíteni az alapvető szükségleteit. Ez hatalmas probléma, addig nem is fog változni semmi amíg nem változik a társadalom értékrendje mert egyszerűen nincs igényünk rá...

2019. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Oké, lehet hogy nem számít gazdagnak, de csak azért mert középosztály az nyista ebben a "jóléti államban" (még állam se, mert nincs államforma olyan mint a horthy idejében a király nélküli királyság röhej mint ez a tves banda itt ami rajtunk élősködik mint a rákos(ista)sejt)"...


Egyébként azt hittem a 99 a születési dátumod (azt gondoltam nem az életkorod), de ha már itt tartunk az mindíg érdekelt, hogy ha mondjuk ilyen kerek évforduló (életkor) előtt állsz, akkor gondolom te is negyvennek mondod saját magad már nem? (tényleg érdekel)

2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jönne ki az ember nettó 400-ból, csak az autólízingem 230ezer, albérletem 180ezer, és akkor még nem is éltem. Havi 1millió legalább kell, hogy élhessen az átlagember, bár ha jót akarsz nem elégedsz meg azzal sem, van hová költeni. Ha venni akarsz egy normális ingatlant, 160 milla alatt nem találsz, csak putrit. Vállalkozásokat kell indítani, különben nehéz. Ha csak nem örököltél egy kisebb összeget.
2019. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 és repülőd vagy helikoptered nincs? micsoda lúzer csórók vannak ebben az országban, istenem...
2019. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!