Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Orbán 7 pontos család programjáról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Gumicsont. Arra volt jó, hogy a híveket behülyítsék. Persze ahogy telnek a napok sorra derülnek ki az apró betűs részletek.


Volt eddig 9 év, hogy ezeket a lépéseket nyomokban is megtegyék.

2019. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
12%

A mi családunkban mindenki csok segítségével tudott saját házat venni:)

Egyébként is tervben volt a harmadik baba de így meg főleg:)

2019. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
szerintem tök jó. komoly segítség az autóvásárlási támogatás is. na meg azért a csok, meg a most bejelentett kedvezményes hitel, az sem mindegy, mekkora a kamat, és utána 3 gyerekre tényleg nagyon komoly amit adnak. vidéken ennyi pénzből nagyon szép házat lehet építeni. oké, persze felnevelni is pénz, de a családi adókedvezmény, családipótlék, erzsébettábor, ingyen tankönyv, és ingyen ebéd mindenkinek, hihetetlen komoly segítség. persze, mindig lehetne jobb, meg több, de szerintem az irány nagyon jó, és folyamatosan emelik. meg a diákhitel 0 kamattal, na hogy elengedik azt is amúgy a sok gyerekre, meg a kocsivásárlás...nem mindegy, hogy 5 millió vagy csak 2.5 egy kocsi. komoly szerintem minden. na meg szuperjó kreatív ötlet a nyelvtanulás a diákoknak, 2x 2 hét külföld... nagyon komoly lökést adhat. nekem annak idején sajnos a szüleimnek kellett kifizetnie a külföldi nyelvtanfolyamot. persze örülök, hogy volt rá lehetőségünk, és elmondhatom, tökre motiváló volt németországban és angliában is járni, helyiekkel együtt lenni, beszélgetni, múzeum, városnézés, utána olyan örömmel tanultam a nyelvet. nagyon nagy lökést ad, és jó, hogy ehhez mindenki hozzá fog férni! ami segíti a magyar embereket, az mind mind jó intézkedés. bárki adja, és bárki is kapja. örülök neki őszintén.
2019. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Látszatintézkedés - kb. annyi haszna lesz, mint a stadionoknak a foci színvonal-emelésében...

Normális bérek és normális adók kellenek - nem az az össze-vissza segélyezősdi marhaság!

2019. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!